iPhone 15 depolama seçeneği ile şaşırtabilir

iPhone 15 Ultra 2

Yeni iPhone modellerinin tanıtılmasına yaklaşık olarak 6 ay kaldı. Peki yeni nesil iPhone modellerinin depolama alanı ne kadar olacak? Apple’ın yeni nesil iPhone modellerine dair ilk bilgiler yavaş yavaş sızdırılmaya başladı. İşte tüm detaylar.

iPhone 15 depolama seçeneği ile şaşırtabilir! Ancak görünüşe göre, bu yıl yükseltilmeyecek olan önemli bir özellik (önceki söylentilere rağmen) depolama alanı olacak.

iPhone 14 Pro Max

Apple’ın iPhone 15Pro ve iPhone 15 Pro Max‘in başlangıç kapasitesini artıracağı ve bu depolamanın 2 TB’a kadar çıkabileceği fısıltıları arasındaydı. Ama Haitong International’dan analist Jeff Pu’ya göre, iPhone 15’in Pro sürümleri mevcut iPhone’ları takip edecek: 128GB, 256GB, 512GB ve 1TB. Bu son bilgilere dayanarak, dahili depolama açısından iPhone’lar için “olduğun gibi devam et” durumu olacak gibi görünüyor.

iphone 14

iPhone 15 depolama seçeneği ile şaşırtabilir

Şu anda bir iPhone 14 veya iPhone 14 Plus satın almak istiyorsanız seçenekleriniz 128 GB, 256 GB ve 512 GB ve bunların iPhone 15 eşdeğerlerinde tekrar aynı olması bekleniyor. Dahası, Apple’ın iPhone 15 ve iPhone 15 Max’in iPhone 14 serisiyle aynı A16 Bionic işlemciyi kullanacağı söyleniyor. Bu yıl Apple’dan büyük bir iPhone güncellemesi almayı umuyorsanız, muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

iPhone 14 Max

Ancak kamera performansı açısından – hem selfie kamerası hem de arka kamera ile – iyileştirmeler olması bekleniyor, bu nedenle paranızı yeni bir modele yatırmanız için bazı nedenler olacak. Her şey, her zamanki iPhone lansman programına sadık kalınırsa, Apple tarafından Eylül ayında açıklanacak.

Elon Musk, Twitter’ın tweet sorununu çözdüğünü söyledi