Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 12 Pro Windows 7 ile çalıştırıldı (Video)

iPhone 12 Pro Windows 7 ile çalıştırıldı (Video)

Mevcut cihazlar içerisinde en güçlüsü olarak bilinen iPhone 12 Pro, Windows 7 ile çalıştırıldı. Hadi gelin ortaya çıkan sonuçlara birlikte göz atalım.

Apple tarafından geliştirilen iPhone 12 Pro, Windows 7 ile çalıştırıldı ve ortaya ilginç sonuçlar çıktı. Bir Youtuber, bu cihazın hızını iPhone 11 Pro ile kıyaslamak istedi. Ortaya çıkan sonuçlar, biraz ilginç oldu. Öncelikle Apple şirketinin kendi akıllı telefonlarının iOS işletim sistemi dışında başka bir sistemle kullanılmasını istemiyor. Ancak bir Youtuber bunu denedi ve gerçekten de başarılı oldu.

iPhone 12 Pro Microsoft işletim sistemi ile açıldı

Microsoft tarafından kullanılan ve oldukça popüler olan Windows 7 işletim sistemi, bazı deneylere konu olabiliyor. Mesela bir Youtuber iOS için geliştirilen sanal makine uygulaması UTM ile birlikte Windows 7 kullandı. Son derece ilginç bir şekilde cihaz bu işletim sistemini açmayı başardı.

iPhone 12 Pro Windows 7

- Reklam -

Youtuber için bu yeterli değildi. Onun amaçlarından birisi de iPhone 11 Pro ve iPhone 12 Pro modellerini kıyaslamaktı. Yaptığı deneyde sanal makine uygulaması iPhone 12 Pro modelinde daha hızlı bir şekilde Windows açtı. Böylece cihazın hızı bir kere daha kanıtlanmış oldu.

Apple iOS14 işletim sistemi kullanıyorsanız, telefonunuzda farklı bir işletim sistemi çalıştırmak için Jailbreak kullanmanız şart. Aksi halde başka bir işletim sistemi çalışmayacaktır.

Apple tarafından geliştirilen iPhone 12 Pro modeli, bugüne kadar üretilen Apple cihazları içerisinde en güçlüsü. Muhtemelen ilerleyen dönemlerde onu test edecek yeni videolar gelecektir.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting