Ana sayfa Apple iOS 13 tanıtım tarihi açıklandı!

iOS 13 tanıtım tarihi açıklandı!

Merakla beklenen WWDC 19 etkinliğinin tarihi resmi olarak açıklandı. iOS 13 tanıtım tarihi için iPhone ve iPad kullanıcıları iki ay daha bekleyecek. İşte iOS 13 tanıtım tarihi ve WWDC 19’da tanıtılacak yeni yazılımlar.

Apple, geliştiricileri için düzenlediği WWDC 19 etkinliğini bu yıl yine Haziran ayında düzenleyeceğini açıkladı. Peki, Cupertinolu teknoloji devi bu etkinlikte hangi yeni yazılımlarını tanıtacak? İşte WWDC 19 hakkında bilineneler.

iOS 13 tanıtım tarihi için geri sayım başladı!

Worldwide Developers Conference 19 için 3 Haziran 2019 tarihini işaret eden Apple, bu etkinlikte iOS 13, macOS 10.15, tvOS 13 ve watchOS 6 sürümlerini tanıtacak. Etkinlikten hemen sonra ise bu güncellemelerin ilk Beta sürümleri de geliştirilerin beğenisine sunulacak.

iPhone 11 için yeni konseptler yayınlandı!

iPhone, iPad ve Apple TV için WWDC uygulaması üzerinden ve Apple’ın sitesi üzerinden canlı yayınlanacak olan WWDC 19‘da yeni ürünlerin tanıtılması beklenmiyor.

iOS 13 tanıtım tarihi

iOS 13 güncellemesi ile artık karanlık temanın sisteme eklenmesine kesin gözüyle bakılıyor. iOS 12 ile stabiliteye odaklanan Apple, iOS 13 ile artık yeni özellikler sunmaya odaklanacak. Ancak bu özelliklerin bir çoğu iPad Pro odaklı olacak.

Apple, Eğer Mart ayındaki etkinliğinde AirPods 2’yi tanıtmasa bu ürün için gözler Haziran ayına çevrilecektir. Ama bu etkinlik yazılım odaklı olacağı için muhtemelen AirPods 2 bu ay içerisinde tanıtılacaktır.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler