Intel Unison uygulaması mobil cihazlara erişimi kolaylaştırıyor

iOS cihazları için 'Anonim Modu' duyuruldu

Yeni Intel PC’ler yakında Mac’lerin yıllardır sunduğu bir özelliğe sahip olacak: iPhone’larına mesaj gönderme, aramaları yanıtlama ve dosya gönderme yeteneği.

Intel Unison uygulaması mobil cihazlara erişimi kolaylaştırıyor. Bunların hepsi, Windows kullanıcılarını telefonları tarafından dikkati dağılmadan iş akışında tutmayı amaçlayan Intel’in Unison uygulaması sayesinde. Ve evet, Android cihazlarla da çalışacak.

Intel Unison uygulaması

Geçen yıl İsrailli Screenovate şirketini satın aldıktan sonra Intel, telefon entegrasyon aracını daha talepkar kullanıcılara uyacak şekilde yeniledi. Unison ile VPN’ler, güvenlik duvarları ve BT yönetilebilirliği için destek var. Intel ayrıca pil verimliliğine ve Wi-Fi, Bluetooth ve hücresel ağlar arasında kablosuz bağlantıların sağlanmasına özel önem verdi. Sonuç, Microsoft’un Windows için çok şık görünen ancak yalnızca Android telefonlarla çalışan Telefonunuz uygulamasından daha kullanışlı olabilecek bir şey.

Intel Unison uygulaması

Intel Unison uygulaması mobil cihazlara erişimi kolaylaştırıyor

Intel’in mobil inovasyon başkan yardımcısı Josh Newman’a göre Unison, telefonlar ve bilgisayarlar arasında hızlı dosya aktarımları sunacak. Örneğin, telefonunuzda hızlı bir şekilde bir fotoğraf veya video çekebilir ve ek düzenleme için Windows bilgisayarınıza atabilirsiniz. Uygulama ayrıca dosyaları bilgisayarınızdan telefonunuza göndermenize izin verir.

Intel Unison uygulaması

Mac’ler ve iOS cihazları arasındaki entegrasyona göz dikmekten başka bir şey yapamayan, ömür boyu süren bir Windows kullanıcısı olarak Unison, tam olarak birçok PC kullanıcısının beklediği şey olabilir. Yine de, herhangi bir nihai karar vermeden önce onu eylemde görmemiz gerekecek ve sınırlı desteği bir sorun olabilir.

Başlangıç ​​olarak Intel, Unison’a bu sonbaharda HP, Acer ve Lenovo’dan yalnızca birkaç 12. nesil Evo PC sunacak. Newman, gelecek yıl 13. nesil Evo sistemlerine geçeceğini söyledi. Daha önceki Intel donanımını destekleyip desteklemeyeceği sorulduğunda, Newman bunu dışlamadı, ancak şirketin Unison’un önce belirli bir sistem grubunda nasıl performans gösterdiğini görmek istediğini belirtti. Ayrıca Unison’u eninde sonunda AMD çiplerini desteklemekten alıkoyacak hiçbir şey yok, dedi, ancak şirketlerin bunu gerçekleştirmek için işbirliği yapması gerekecek.

iPhone isim değiştiriyor! Dünya şokta!