Ana sayfa İnternet WhatsApp Web için yeni özellik geliyor!

WhatsApp Web için yeni özellik geliyor!

WhatsApp, Web sürümü için yeni bir özelliği test etmeye başladı. WhatsApp Web yeni özelliği ile kullanıcılarına GIF arama seçeneği sunmaya hazırlanıyor. İşte WhatsApp Web’in yeni özelliğin detayları.

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bildiğiniz gibi mobilin yanında Web’den hizmet veriyor. Web tabanlı sürümünü Windows ve macOS için de yayınlayan WhatsApp’ın, bugün yepyeni bir özelliği test ettiği ortaya çıktı.

WhatsApp Web ile GIF gönderme dönemi başlıyor!

WhatsApp’ın iOS ve Android uygulamalarında arkadaşlarınıza Giphy üzerinden GIF arayıp gönderebiliyordunuz. Web sürümünde bulunmayan bu özelliğin yeni yeni testlerine başlandığı WABetaInfo tarafından sızdırıldı.

WhatsApp’ın Web sürümünde ekle bölümünden GIF arayıp gönderme özelliğinin yaz bitmeden kullanıma sunulması bekleniyor.

WhatsApp son sürüm çıktı! İndir!

WhatsApp’ın GIF özelliğinin yanında sticker gönderme özelliğini de uzun bir süredir test ettiğini belirtelim. Ancak sticker özelliğinin mobil cihazlara ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

WhatsApp Web

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler