Infinix , JBL kalitesini NOTE Serisi’ne getirecek

Infinix, JBL

Infinix ,  Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES 2023’te JBL tarafından geliştirilen bir ses sistemine sahip telefon prototipini tanıttı.

Infinix ve JBL’in ilk iş birliğiyle birlikte JBL’in ses özellikleri akıllı telefonlara standart olarak gelecek. Aynı zamanda da JBL ile birlikte çalışarak ses parametrelerini DTS’e dahil etti. Bu iş birliğiyle akıllı telefonun kristal netliğinde ses kalitesi sunması sağlanacak.

Şirket, bu iş birliğiyle tüketicilere mümkün olan en iyi ses deneyimini, erişilebilir fiyatlarla sunmayı hedefliyor. JBL ortaklığıyla oyun ve müzik meraklılarını daha kaliteli bir ses deneyimi bekliyor.

Infinix, bu yıl Mayıs ayında tanıtılacak yeni NOTE Serisi ile birlikte JBL sesini oyun ve müzik meraklılarına erişilebilir fiyatlarla sunacak.

JBL dokunuşuna sahip ilk telefonlar Mayıs ayında Güney Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Latin Amerika, Doğu Avrupa dahil olmak üzere küresel pazarlarda kendine yer bulacak. Mayıs ayını takip eden yakın bir dönemde yeni NOTE Serisi Türkiye’de de satışa sunulacak.

Baseus SIMU S2 ANC gerçek kablosuz kulaklık incelemesi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir