Ana SayfaGenelİnci Token çıkıyor

İnci Token çıkıyor

10 milyonu aşkın kitlesiyle Türkiye’nin en büyük yerli sosyal ağını oluşturan Uludağ Sözlük ve İnci Sözlük, güvenli ve kazançlı dijital para yatırımı yapmak isteyenler için İnci Token’ı 15 Kasım günü saat 15:00’te ön satışa çıkarıyor.

Dijital paraların hayatımızdaki yeri ve önemi her geçen gün artıyor. Yakın zamanda günlük yaşamın da bir parçası olması beklenen token’lara, güçlü bir yerli alternatif Türkiye’den çıkıyor. Uludağ Sözlük, İnci Sözlük ve İncicaps platformları için hayata geçirilen “ İnci Token ”; çok sayıda dünyaca ünlü takım ve organizasyon için token projeleri geliştiren Bitci Teknoloji altyapısıyla sunulacak.

10 milyon kişilik bir takipçi kitlesini elinde bulunduran İnci Sözlük, Uludağ Sözlük ve İncicaps’in ortak dijital para birimi İnci Token ile kullanıcılar pek çok alanda avantajlı işlemler yapma imkanına da kavuşacak. Sözlüklerde içerik öne çıkarma ve reklam verme gibi avantajlar İnci Token sahiplerine sunulmaya başlanacak.

İnci Token

Yerli token’lara yeni bir soluk

Günümüzde “fan token”lara olan ilginin artması, özellikle motor sporları ve futbol kulüplerini harekete geçirmiş durumda. Peşinden milyonları sürükleyebilen organizasyon ve kulüpler, kendi dijital paralarına sahip olarak özel bir ekosistem içinde farklı işlemler gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Fan token’lara en güncel ve büyük örnek ülkemizden geliyor. Türkiye’nin en büyük sosyal ağ platformunu oluşturan İnci Sözlük, Uludağ Sözlük ve İncicaps tarafından hazırlanan “İnci Token”, 15 Kasım saat 15:00’te Bitci üzerinden ön satışa sunuluyor. Bu üç büyük içerik platformunun yanı sıra, bunlara bağlı pek çok sosyal medya profilinin de bulunduğu çatı altında 10 milyondan fazla kişi yer alıyor. İnci Token sayesinde, en başta bu dev topluluğun dijital para konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

İnci Token

Bitci güvencesi altında işlem

Dünyanın önde gelen fan token platformlarından biri olan Bitci Teknoloji’yle hayata geçirilen işbirliği sayesinde, İnci Token’lar kolay ve güvenli biçimde alınıp işlemlerde kullanılabilecek. Bugüne kadar Brezilya ve İspanya Milli Takımı, McLaren Formula 1 Team, MotoGP, FIBA, Wolves, Sporting Lizbon gibi çok sayıda dünyaca ünlü takım ve organizasyon için token projeleri geliştiren Bitci Teknoloji, İnci Token ile farklı bir alanda proje hayata geçirmiş oluyor.

ABD ve Çin, iklim değişikliğine karşı birlik oluyor!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting