Ana SayfaCep TelefonuEn Güzel On İPhone Uygulaması

En Güzel On İPhone Uygulaması

Mobil uygulamalar sayesinde hayatımızı daha iyi planlıyor ve dünyayı daha iyi takip ediyoruz. Her an her yerde dünya ile iletişim halindeyiz.

Akıllı telefonların bize sunduğu on uygulamayı bu yazımızda tanıtmaya çalışacağız. Bu uygulamalar kategorilerinde en çok tercih edilen olarak öne çıkıyorlar.

13

  1. Ntvmsnbc ile dünya ve Türkiye gün demini rahat kullanılır ve lüks olan ara yüzüyle sağlayacağınız bir uygulama. Her zaman güncel, her zaman yeni haberleri bulacağız, en erken sizin öğreneceğiz klasik bir uygulamadır. Haberi takip etmek isteyenlerin kaliteli uygulamasıdır.
  2. Sinema Kurdu uygulaması ise vizyonda ki filmleri, çıkacak olan filmleri takip etmek isteyenler için güzel bir yazılım. Kategorilere ve alfabetik sıraya göre ayarlanan filmler, vizyonda olanlar ve çıkacak olanlar için ayrı ayrı düzenlenmiş ara yüze sahip şık uygulamadır.
  3. Turkcell İBB trafik uygulaması İstanbullulara özel rahatlık sağlayan bir uygulamadır. Trafiğin anlık durumu hakkında görüntülü bilgi edine bileceğiniz bir uygulamadır. Trafik yoğunluğu yeşil, sarı, turuncu, kırmızı olarak derecelenmektedir.
  4. Sipru RD uygulaması Türkiye’de bulunan en iyi radyoları bir arada bulacağınız bir uygulamadır. Radyo severler için güzel bir yazılım.
  5. Tureng sözlük uygulaması İngilizce ve Türkçe çeviri yapıyor. Çok lüks bir ara yüzüne sahip olmasa da, çok kullanışlı bir yapıya sahip bir sözlük olarak karşımıza çıkıyor.
  6. Eczane uygulaması her gün güncellenen ve nöbetçi eczaneleri bulunduğunuz ile, ilçeye ve mahalleye göre sıralıya bilen bir uygulamadır. Kullanışlı ve güzel bir uygulama. Eczanelerin ayrıca adres ve iletişim bilgilerine de, ulaşacağınız bir yazılımdır.
  7. Turkcell Online İşlem uygulaması Turkcell kullanan kişilere has bir uygulamadır. Hat, fatura, tarife gibi pek çok işlemin yapıldığı, bilgi alındığı bir yazılımdır.
  8. Deprem uygulaması da farklı bir yazılım. Türkiye’de ki deprem kuşağını göre bileceğiniz ve Türkiye’de gerçekleşen depremlerin yeri saati ve şiddeti ile ulaşa bileceğiniz bir yazılım.
  9. Türk Telekom Wiro uygulaması yurtdışında bulunan vatandaşların kullandığı bir uygulama türü. Wiro abonesi olan kişiler wifi ile wiro uygulamasını çalıştırarak, Türkiye’de ki yakınları ile görüşebiliyorlar.
  10.  Mekanist uygulaması size yakın olan eğlence yerleri, taksi durakları, sağlık kuruluşları gibi mekanları sizlere gösteren bir uygulama türüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting