Ana SayfaGenelHuawei Watch GT 3 Pro için HarmonyOS 2.1 güncellemesi geldi

Huawei Watch GT 3 Pro için HarmonyOS 2.1 güncellemesi geldi

Geçen ay Huawei Mate Xs 2 lansmanının yanı sıra Huawei, en yeni premium akıllı saati Huawei Watch GT 3 Pro’yu da ortaya çıkarmıştı.

Akıllı saatin her zaman en son yazılımla güncel kalmasını sağlamak için Huawei, cihaz için birkaç yeni özellik ve yazılım geliştirmesi içeren  Watch GT 3 Pro için HarmonyOS 2.1 Mayıs güncellemesini de yayınladı.

Huawei Watch GT 3 Pro

HarmonyOS 2.1.0.327 Mayıs Güncellemesi, 112MB’lik bir güncelleme dosyası boyutuna sahiptir ve bugünden itibaren Çin’deki Huawei Watch GT 3 Pro sahipleri için resmi olarak mevcuttur. Değişiklik günlüğü aşağıdaki gibi:

  1. Bağımlı ve bağımsız WeChat Pay işlevselliği için destek eklendi.
  2. Temassız ulaşım kartı cüzdanları ve müzik kontrol işlevleri arasında bağlantı içeren iOS cihazları (Android ve HarmonyOS cihazlarından sonra) için ara bağlantı desteği eklendi.
  3. Mevcut solunum sağlığınızı belirtmek için saat aracılığıyla kandaki oksijen seviyenizi tarayan ve analiz eden bir solunum sağlığı takipçisi içeren yeni sağlık uygulamaları. (iOS cihazlarda kullanılamaz)
  4. Hata düzeltmeleri

Huawei Watch GT 3 Pro, Huawei’nin birinci sınıf amiral gemisi akıllı saatidir . Cihaz, lüks tasarımı için yüksek çözünürlüklü AMOLED ekrana, seramik gövdeye ve safir cama sahiptir. Akıllı saat, Çin’de 43 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı modelle geliyor. 46mm versiyonunda ekran boyutu 1.43-inç iken 43mm versiyonu 1.32-inç ekrana sahip.

Bu akıllı saatin öne çıkan özelliklerinden biri, kullanıcının kalbinin ritmini ve elektriksel aktivitesini kontrol etmeye yönelik EKG işlevidir. Akıllı saatteki bu özellik, Çin tıbbi yetkilileri tarafından bile onaylandı ve Huawei Watch GT 3 Pro’yu sertifikalı ikinci sınıf bir tıbbi cihaz haline getirdi.

Apple, iPod Click Wheel ile benzersiz bir iPhone Prototipi yaptı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting