Ana SayfaGenelHuawei tablet yelpazesini genişletiyor

Huawei tablet yelpazesini genişletiyor

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden biri olan Huawei, tablet kategorisinde kendini geliştirmeye devam ediyor. İşte şirketin üzerinde çalıştığı yeni modeller.

Huawei tablet yelpazesini genişletiyor. Amerika Birleşik Devletleri eski başkanı Donald Trump’ın gazabına uğrayan ve o gün bu gündür akıllı telefon dünyasında bir türlü istediği seviyelere geri dönemeyen Huawei, bu eksikliğini tablet piyasasında gidermeye çalışıyor. Her ne kadar tabletlerde de hangi işletim sisteminin kullanıldığı büyük önem taşısa da, yine de bu durum bir akıllı saatle eş değer olmadığı için, Çinli teknoloji şirketi tablet piyasasına eskisine nazaran daha fazla önem gösteriyor.

HUAWEI MatePad Pro

Bugün Çin’de bulunan bir 3C sertifika kurulunun veri tabanında kendini gösteren 2 yeni tablet modeli, Huawei’nin birden fazla tablet üzerinde çalıştığı yönündeki dedikoduları doğruladı. Teknoloji dünyasının önemli duyum kanalları tarafından dile getirilen iddialara göre Huawei MatePad Pro ismini taşıyan bu yeni modellerin iki farklı donanım seviyesine sahip cihazlar olduğu düşünülüyor.

HUAWEI MatePad Pro

Huawei tablet yelpazesini genişletiyor

Şu ana kadar yalnızca ekran boyutunun 12,5 inç olduğu öğrenilen ve bunun dışında hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamayan tabletlerin ne zaman tanıtılacağı ya da ne zaman satışa sunulacağı konuları da şimdilik belirsizliğini koruyor.

HUAWEI MatePad Pro

Öte yandan Huawei’nin HarmonyOS işletim sistemi üzerinde çalışmaya devam ettiğini, gelecek günlerde bu konuda yeni açıklamaların gelebileceğini de hatırlatalım. Eğer Çinli teknoloji devi bu savaştan galip çıkar ve Android hegemonyasını bir şekilde kırmayı başarırsa, bu durum akıllı telefon piyasasının yeniden şekillenmesini sağlayacaktır.

Apple karma gerçeklik kulaklığı için işlemci belli oldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting