Huawei P60 ve Mate 60 serisi için yeni bilgiler geldi

y5

Son gelen bilgilere göre Huawei iki amiral gemisi cihaz serisi Huawei P60 serisi ve Mate 60 serisinin lansman tarihi belirlenmiş durumda.

Huawei P60 serisi ve Mate 60 serisinin özellikleri hakkında daha önce bir takım özellikler ortaya çıkmıştı, son sızıntılar ile beraber serilerin lansman tarihi ortaya çıktı. Mate 60 için görseller ve hatta bazı özelliklerini paylaştı. Cihazın yalnızca 4G Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC ile donatılacağı bildirilirken, P60’ın yalnızca 4G Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Huawei P60

Şimdi, konuya yakın kaynaklar, Huawei P60 ve Mate 60 serisinin gelecek yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürebileceğini iddia etti ve lansman ayının Match 2023’te olacağına inanılıyor. Başlangıçta, markanın HiSilicon Kirin serisini yeniden canlandırabileceğine dair söylentiler vardı. yonga setleri. Ancak şirketin amiral gemisi telefonlarını yalnızca Snapdragon işlemcilerle sunması beklendiği için durum böyle olmayabilir.

Ayrıca kaynaklar, yeni üst düzey akıllı telefonun yakında seri üretime gireceğini de sözlerine ekledi. Ne yazık ki, her iki cihazla ilgili daha ince ayrıntılar hala bilinmiyor, bu nedenle iki amiral gemisi telefon serisi için yeni bilgilerin gelmesini beklememiz gerekecek. Şirket hali hazırda bazı yasak ve ambargolara takılmış olsa da firmanın iki seriden beklentisi yüksek. Bu kapsamda serilerin de performans-fiyat bakımından fark yaratması bekleniyor. 

iPhone 14’ün Acil SOS Özelliği Avrupa ülkelerinde kullanıma sunulmaya başlandı