HUAWEI nova 10 SE : Güzellik ve işlevsellik bir arada

HUAWEI nova 10 SE

HUAWEI nova 10 SE , tasarım, görüntüleme, pil ömrü ve hızlı şarj etme açısından heyecan verici yenilikleri genç kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerine ayak uydurdu.

HUAWEI nova Serisi’nin modaya uygun renk tekliflerini temel alan HUAWEI nova 10 SE , her rengin ayrı bir estetik tarzı temsil ettiği Yıldızlı Gümüş, Nane Yeşili ve Yıldızlı Siyah olmak üzere üç renk seçeneği sunuyor.

HUAWEI nova 10 SE, yenilikleri bünyesinde barındırırken HUAWEI nova 10 Serisi’nden ikonik Star Orbit Ring lens modülü tasarımını devralır. Şık cihaz, kamera modülünü zarif bir şekilde süsleyen iki halka, kristal berraklığında mat efektli yenilikçi Starry Flash Craft ve cihazı yeni renklerle donatılarak, Z Kuşağı modasını dijital ana akıma taşıyor.

HUAWEI nova 10 SE

Konfor ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanan HUAWEI nova10 Serisi ayrıca avucunuza eldiven gibi oturan ince bir çerçeveye sahiptir. Her zaman hareket halinde olan üretken kullanıcılar için HUAWEI nova10 Serisi bunu şık bir şekilde yapmanızı sağlar.

Bu arada, Görüntüleme Sistemleri, harika çekimler yapmanıza yardımcı olur. 6,67 inç OLED HUAWEI Full View ekrana sahip HUAWEI nova10SE’de nefes kesen ayrıntı seviyelerinde mükemmel fotoğraf çekimlerinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz.

HUAWEI nova 10 SE

Dilediğiniz gibi vlog çekin

İster iç mekanda ister dış mekanda veya karanlık veya arkadan aydınlatmalı ortamlarda mükemmel çekimler yapmanızı sağlayan bir telefon kamerası mı arıyorsunuz? HUAWEI nova10SE’nin arka kamera modülü, 108 MP Yüksek Çözünürlüklü ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı ve alan derinliği kamerası ve 2 MP makro kamera içeren 108 MP RAW Etki Alanı Görüntüleme Sistemine sahiptir.

Ana kamera çok yüksek piksel sayısına sahiptir, f/1,9 geniş diyaframı destekler ve 9’u 1 arada Piksel Gruplama Teknolojisi sayesinde daha fazla ışık alır. Telefonun RAW alanındaki Çoklu çerçeve füzyon algoritması, çok çeşitli çekim senaryolarında çok yönlü performans sağlar.

Telefonun önceden yüklenmiş Petal Clip uygulaması, videoları düzenlerken çok değerlidir. Uygulama, içerik oluşturmayı kolaylaştıran çeşitli hikaye düzenleme şablonları, video temaları ve müzik (HUAWEI Müzik’ten) sağlar.

HUAWEI nova 10 SE

Pil: Sürükleyici bir akıllı telefon deneyiminin temeli

Duygularınız genellikle telefonunuzun pil gücü yüzdesinden etkilenir mi? HUAWEI nova10 Serisi’nin pil özelliklerinin kaygılarınızı hafifletmesine izin verin.

HUAWEI nova10SE, yoğun kullanımda bile uzun pil ömrü için daha fazla güç verimli 4500mAh büyük pil kapasitesine sahiptir.

Telefonunuzu tamamen şarj etmek, yepyeni ikili düşük voltajlı şarj pompası ve şarjı 100’e çıkaran üç sekmeli pil teknolojileri dahil olmak üzere, telefonu sektör lideri hızlı şarj çözümleriyle donatan 66 W HUAWEI SuperCharge ile daha kolay hale getirildi. 38 dakikada sıfırdan %100’e şarj edilebilir.

POCO M5 inceleme: 90Hz ekran ve hızlı şarj destekli 5000mAh pil!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir