Ana Sayfa Genel Huawei, Mate X2 ile inovasyon liderliğini kanıtladı

Huawei, Mate X2 ile inovasyon liderliğini kanıtladı

Yeni nesil katlanabilir amiral gemisi telefonu Huawei Mate X2 , sektörü ileriye taşıyan teknik atılımlar sağlamada, şirketin liderliğini kanıtlayan yepyeni bir Falcon Wing Tasarımı ile tüketiciler için yeni ve heyecan verici deneyimler sunuyor.

HUAWEI Mate X2 ’nin Kusursuz Katlanabilir Tasarımı, her yerinde kıvrımlı köşelerle mükemmel şekilde kompakt bir şekle katlanıyor. Katlanmamış durumda cihaz, bir kenarında 4,4 mm kadar ince olmasını sağlayan eğimli bir arka yüzeye sahip. Denge noktası, cihazın merkezinden biraz uzağa kaydırıldığı için, cihaz açılmış veya kapatılmış olsun, mükemmel bir şekilde dengeleniyor.

Mate X2

Çift ekranlı tasarımı ile HUAWEI Mate X2’nin 8 inç boyutundaki esnek iç ekranı, türünün en büyüklerinden biri. Bunun da ötesinde HUAWEI Mate X2, yansımayı en aza indirmek için manyetik olarak kontrol edilen bir nano optik katman sunuyor. Dışarıdaki 6,45 inç OLED ekranla sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kullanıcılar bir moddan diğerine geçerken tutarlı bir deneyim sunmak için her iki ekran da süper yüksek çözünürlüğe, yüksek dokunma örnekleme hızına ve 90 Hz yenileme hızına sahip.

Yeni deneyimler ortaya çıkarmak

İki ekranla HUAWEI Mate X2, her iki dünyanın da en iyisini sunuyor. Daha büyük ekran, geniş bir görüntüleme alanı sunarken, cihazın katlanabilirlik özelliği taşınabilirliği en üst düzeye çıkarıyor. İnsan faktörleri üzerine kapsamlı araştırmalardan yararlanan HUAWEI, benzersiz akıllı deneyimi sunmak için katlanabilir form faktörünü sıfırdan tasarladı. İnternette gezinme ve üretkenlik görevlerinden medya tüketimine, çevrimiçi alışverişe ve oyun oynamaya kadar HUAWEI Mate X2, diğerlerinden farklı olarak inanılmaz derecede sürükleyici deneyim sunuyor.

Mate X2

“Uzun çekim” kamera tekniğinden esinlenen HUAWEI, HUAWEI Mate X2’deki kullanıcı arayüzü geçiş efektlerini daha yumuşak ve daha duyarlı hale getirdi. Özel dinamik tema, kullanıcı cihazı her açtığında açan bir çiçek yatağıyla açılma deneyimini daha da geliştiriyor.

HUAWEI Mate X2’nin geniş ekranı, çoklu görev temel alınarak tasarlanmış bir dizi akıllı özellik ile tamamlanıyor. Smart Multi-Window, Floating Window, App Multiplier, App Bubble ve daha fazlasıyla kullanıcılar tek bir ekranda bile verimli bir şekilde çoklu görev yapabiliyorlar.

Smart Multi-Window, kullanıcıların e-posta uygulamasında bir e-posta ekini önizlemek veya Not Defteri’nde bir bağlantı açmak gibi etkin uygulamayı küçültmeden başka bir uygulamadaki içeriği hızlı bir şekilde önizlemesini sağlıyor. App Multiplier, kullanıcıların tek bir uygulamanın birden çok örneğini açmasına olanak tanıyor. Bu özellik, Not Defteri gibi uygulamalarda kaydedilen başka bir belgeye başvurmak gibi zamanlarda kullanışlı oluyor.

Mate X2

Active Floating Windows yalnızca yeniden boyutlandırma haricinde, App Bubble içinde istiflenebilir. Aynı zamanda herhangi bir zamanda herhangi bir aktif Çoklu Pencere’nin yerine de geçebilirler. Kullanıcının iş, eğlence, sosyal medya veya alışveriş için bir akıllı telefona ihtiyacı olsun, HUAWEI Mate X2 hepsini birden yapabilir.

Yeni nesil akıllı telefon performansının en iyisini sunuyor

HUAWEI Mate X2, olağanüstü estetiğinin ötesinde, amiral gemisi görsel-işitsel yetenekleri, yüksek hızlı, kararlı bağlantıyı destekleyen son derece hızlı ve enerji açısından verimli bir çip ile birleştiren çok yönlü bir güç merkezi.

Mobil kamera teknolojisinde sektör lideri olan HUAWEI tarafından tasarlanan HUAWEI Mate X2, tüketicilerin hayatlarını günün her saatinde kristal netliğinde belgelemelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyan Ultra Vision Leica Dörtlü Kamera ile donatıldı. 50MP Super Sensing Geniş Kamera, hızlı odak ve yüksek kaliteli görüntüler yakalamak için RYYB renk filtresi dizisi (CFA) ve 4’ü 1 arada piksel gruplama ve Tam Piksel Octa PD Otomatik Odaklama özelliklerini içeren ilk sensörlerden birine sahip., Periskop optik tasarıma sahip 10x telefoto kamera, uzun menzilli fotoğrafçılık için 10 kat optik yakınlaştırma, 20 kat hibrit yakınlaştırma ve 100 kat dijital yakınlaştırmayı destekliyor. 16MP Ultra Geniş Kamera, sadece manzara çekimleri için etkileyici bir görüş alanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda objektife 2,5 cm kadar yakın nesneleri çekmek için makro modunu da destekliyor.

Mate X2

HUAWEI Mate X2’nin benzersiz katlanabilir tasarımı, kullanıcıların oto portreler için güçlü Ultra Vision Leica Dörtlü Kameradan yararlanmasını sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü, ultra geniş ve yüksek dinamik aralık çekimini destekleyen bir selfie kamerası ile selfie’ler bir daha asla aynı olmayacak.

Ses açısından HUAWEI Mate X2 kişisel bir cep sineması olarak tanımlanabilir. Çift hoparlörlü stereo ses sistemi, ultra hafif karbon fiber kubbelere sahip ultra ince, geniş genlikli sürücüler kullanıyor ve herhangi bir kaynaktan en hassas ayrıntıları bile kullanıcıya duyurabilmek, derin alçak sesler ve temiz tizler sunmak için HUAWEI Histen ses efektlerini destekliyor.

Bugüne kadarki en fazla transistöre sahip entegre ve çok yönlü 5G çip üzerinde sistem (SoC) olan Kirin 9000’I bünyesinde barındıran HUAWEI Mate X2, mükemmel performans, güç verimliliği ve yüksek hızlı bağlantı sağlıyor.

HUAWEI Mate X2, sinyal gücündeki ve akıllı telefonun modundaki değişikliklere göre en iyi anteni dinamik olarak seçen tamamen yeni bir akıllı anten sistemine de sahip. İster katlanmış ister katlanmamış, dikey veya yatay tutulmuş olsun, bu sistem optimum kullanıcı deneyimi için güçlü sinyal alımı sağlıyor.

HUAWEI’nin önde gelen endüstriyel tasarım uzmanlığından yararlanan HUAWEI Mate X2, devasa bir 4500 mAh bataryaya sahip olmakla kalmıyor, katlanabilir cihazlarda mevcut en hızlı şarj çözümü olan 55 W HUAWEI SuperCharge’ı destekliyor. Bununla, kısa kahve molaları bile anlamlı şarj fırsatları haline dönüşüyor.

Sıfır Fiat Doblo fiyatları düştü! İşte fırsat!

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting