Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 10 Pro fiyatı adeta dibe vurdu!

Huawei Mate 10 Pro fiyatı adeta dibe vurdu!

Huawei’nin 2017’nin ilk çeyreğinde satışa sunduğu Mate 10 Pro’nun fiyatı adeta dibe vurdu. İşte Huawei Mate 10 Pro fiyatı ve konu hakkındaki detaylar.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Huawei her yıl iki yeni amiral gemisi modeli serisiyle karşımıza çıkıyor. Genel olarak senenin ilk çeyreğinde P serisinin yeni modelleri, son çeyreğinde ise Mate serisinin yeni modelleri tanıtılıyor.

Genel olarak Huawei’nin P serisi modelleri bir önceki yılın yonga setiyle geliyor. Örneğin bu sene satışa sunulan P20’de geçtiğimiz sene Mate 10 modelinde kullanılan Kirin 970 yonga seti bulunuyordu.

Yine de Kirin’in performans bazında oldukça başarılı bir yonga seti olduğu inkar edilemez. 2017’de satışa sunulan Huawie Mate 10 Pro da performans anlamında başarılı bir telefondu. Çinli üreticinin 799 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulan Mate 10 Pro fiyatı, son dönemde 500 dolara kadar düşmüştü.

Huawei Mate 10 Pro fiyatında büyük indirim!

Şimdi ise Huawei Mate 10 Pro fiyatı 450 dolara kadar inmiş durumda. Yani güncel kur seviyesine göre Mate 10 Pro’nun yurt dışında 2450TL’ye satıldığını söylemek mümkün. Hali hazırda bu telefonun ülkemizdeki satış fiyatı ise 3700TL civarında. Yani ülkemizdeki satış fiyatıyla yurt dışındaki indirimli fiyat arasında 1250TL gibi bir fark bulunuyor.

Yine de yeni çıkan amiral gemisi modellerin fiyatlarına kıyasla Mate 10 Pro’nun uygun bir etikete sahip olduğu söylenebilir. Malum artık yeni üst segment modeller için 10.000TL’yi aşan fiyatları telaffuz etmeye başladık.

Apple 2018’in en iyi reklamını yaptı!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler