Huawei Mate 10 beklentileri karşılayabilecek mi?


Akıllı telefon pazarının en çok sevkiyat gerçekleştiren 3. firması olan Huawei Mate 10 modeli ile beklentileri karşılayabilecek mi? İşte detaylar.

Akıllı telefon sektörüne baktığımızda, kendi yonga setini üretip, başarılı olabilen üretici sayısının hayli az olduğunu söyleyebiliriz. Bu alanda özellikle Apple, Samsung ve Huawei üçlüsünün son derece istikrarlı bir grafik çizdikleri de aşikar.

Tesadüf müdür bilinmez ama kendi yonga setini tasarlayan bu 3 firma, aynı zamanda akıllı telefon pazarında da zirvede bulunuyor. Bilindiği üzere 2016 yılında en çok akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştiren firmalar, sırasıyla Samsung, Apple ve Huawei’ydi.

Özellikle Huawei, pazara diğer firmalara nazaran daha geç girmesine karşın çabuk adapte oldu. İyi bir Ar-Ge takımı kurdu ve kısa sürede önemli bir ivme yakaladı. Ve şimdi bu firma yeni modeli Huawei Mate 10 ile tekrardan sektörde iz bırakmak istiyor.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git