Huawei Band 8 tanıtım tarihi belli oldu

huawei band 7

Çinli teknoloji devi Huawei tarafından geliştirilen Band 8’in tanıtım tarihi ve özellikleri belli oldu. İşte detaylar.

Huawei Band 8 tanıtım tarihi belli oldu. Huawei, en son akıllı bilekliği Huawei Band 8’i Pazartesi günü piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Şirket, Band 8’in tanıtım posterini paylaşarak, giyilebilir cihazın güncellenmiş görünümünü sergileyen birçok detayı açığa çıkardı.

Huawei Band 8, pürüzsüz bir görünüm veren seramikten yapılmış düz bir çerçeveye sahip olan yeniden tasarlanmış bir yapıya sahip. Ek olarak, yeni bileklik, yeşil, pembe ve siyah olmak üzere üç renkte mevcuttur ve detaylı oyma tasarımları bulunan uyumlu kayışlarla birlikte sunulmaktadır.

huawei band 7

Huawei Band 8‘in dikdörtgen ekranı, önceki modele göre daha uzun ve parlak bir ekrana sahip olup, cihazın şık görünümüne katkıda bulunuyor. Huawei Band 8’in, önceki modeli Huawei Band 7’nin başarısını sürdüren gelişmiş bir işlevsellik sunması bekleniyor.

Band 7, 1.47 inç HD AMOLED dokunmatik ekran, 5ATM su direnci, Bluetooth 5.0 bağlantısı ve kalp atış hızı, uyku, stres ve adet döngüsü takibi için bir dizi sensör ile birlikte gelmişti.

Huawei Band 6 resmi olarak karşınızda!

Huawei Band 8 tanıtım tarihi belli oldu

Dahası, Huawei Band 7, 11 profesyonel mod ve 85 özelleştirilmiş seçenek de dahil olmak üzere etkileyici 96 egzersiz modu sunuyordu. Ayrıca, müzik ve kamera kontrolleri, hızlı mesaj yanıtları ve gelen arama uyarıları gibi özellikler de mevcuttu. Cihaz sadece 16g ağırlığındaydı ve tipik kullanımda 14 güne kadar pil ömrü sunuyordu.

Huawei Band 4 Pro

Huawei Band 8’in özellikleri ve özellikleri henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da, tanıtım materyallerinden cihazın önceki modele göre önemli yükseltmeler ve iyileştirmeler sunacağı açıkça görülüyor. Huawei’nin yüksek kaliteli, şık ve işlevsel giyilebilir cihazlar sunma konusundaki ünü, Band 8‘in piyasaya sürülmesiyle kesinlikle devam edecektir.

Huawei Band 8, 17 Nisan’daki konferansta Nova 11 serisiyle birlikte tanıtılacak ve teknoloji devinin bizim için ne gibi sürprizleri olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz. Huawei Band 8 tanıtım tarihi belli oldu.

Sahte Chrome güncellemelerine dikkat


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir