Huawei Nova 4 tanıtım tarihi belli oldu

Ekran Resmi 2018 12 03 12.16.22

Huawei’nin delikli ekran tasarımına sahip ilk modeli Nova 4’ün tanıtım tarihi netlik kazandı. İşte Huawei Nova 4 hakkındaki son detaylar.

Kısa bir süre önce Samsung’un yeni S serisi modellerinde Infinity-O ismi verilen tasarım çizgisini kullanacağı netlik kazanmıştı. Genel kanı Güney Koreli şirketin Infinity-O ile sektöre farklı bir soluk getireceği yönündeydi. Fakat Huawei, beklenmedik bir hamleyle, Samsung’un yeni tasarımına benzer delikli ekrana sahip bir modelle ortaya çıktı.

Huawei Nova 4 ismini taşıyan delikli ekrana sahip ilk modelin tanıtım tarihi de sonunda netleşti. Çinli üretici yeni paylaştığı görselde Nova 4’ün tanıtım tarihini gözler önüne serdi.

Delikli ekrana sahip ilk telefon Huawei Nova 4 geliyor

Nova 4’ün Aralık ayında tanıtılacağı zaten biliniyordu. Huawei geçtiğimiz gün tanıtım tarihini netleştirdi. Çinli üretici tarafından Huawei Nova 4 için yayınlanan görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

huawei nova 4

Yayınlanan görselden de anlaşılacağı üzere Nova 4, 17 Aralık’ta tanıtılacak. Telefonun ne zaman satışa sunulacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Sızdırılan son bilgilere göre Nova 4, Huawei’nin yeni nesil üst segment yonga seti Kirin 980 ile gelecek. Elbette bu bilginin henüz kesinlik kazanmadığını da belirtmek gerekiyor.

Öte yandan Samsung, delikli ekran tasarımına sahip ilk modeli olan Galaxy A8s’i henüz tanıtmış değil. Çine özel olarak satışa sunulacak olan bu modelin de Aralık ayı içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor.

İşte Galaxy S10+ klonu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir