Ana SayfaGenelHTC, önümüzdeki hafta iki yeni Vive kulaklığı tanıtacak

HTC, önümüzdeki hafta iki yeni Vive kulaklığı tanıtacak

HTC bugünlerde çok az sayıda akıllı telefon üretiyor olabilir, ancak Tayvanlı şirket hala VR departmanında güçlü olmaya devam ediyor. Şirket 11-12 Mayıs’ta Vivecon’u düzenleyecek ve etkinlikte iki yeni VR başlığı görmeyi umuyoruz.

HTC, Protokole göre 11 Mayıs ve 12 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan ViveCon 2021 konferansında iki Vive sanal gerçeklik başlığını tanıtmayı planlıyor. Orijinal Vive ve Vive Pro kulaklıkları daha çok oyunla ilişkilendirilirken, üst düzey Vive Pro 2 ve Vive Focus 3 Business Edition’ın kurumsal sektöre yönelik olacağı bildiriliyor. Her iki kulaklığın da hiçbir özelliği veya görüntüsü ortaya çıkmadı, bu nedenle her ikisinin de PC gerektiren bağlı kulaklıklar olup olmayacağı veya Oculus Quest 2 gibi bağımsız, kablosuz bir tasarıma sahip olup olmayacağı net olarak belli değil. Yine de bu kulaklıklar kendilerine göre heyecan verici olabilir. 11 Mayıs’ta HTC’nin VR konferansında, şirketin açılış konuşması sırasında “oyunun kurallarını değiştiren VR kulaklıklarını” piyasaya süreceğini söyleyen VR konferansında çok daha fazlasını öğreneceğiz.

HTC, önümüzdeki hafta iki yeni Vive kulaklığı tanıtacak

Açıklanan cihazlardan biri Vive Focus 3 Business Edition adında yeni bir bağımsız cihaz olurken, diğeri muhtemelen Vive Pro 2 – üst düzey bir PC kulaklığı olacak. Tarihi yaklaşan etkinlik, sosyal medyada bazı donanım fotoğrafları şidmiden görüldü. Bir görüntü, HTC’nin “Sanal gerçeklikte çalışmaya hazır mısınız?” sloganına sahip, dışa bakan izleme kameraları olan siyah bir cihazı ortaya çıkardı. Cihazla ilgili ayrıntılar olmayabilir, ancak açıkça bir kurumsal cihaz bekleyebilirsiniz desek yanlış olmaz. Kaynaklara göre Focus 3 Business Edition, şirket belgelerinde 1.474 € / 1.771 $ fiyat etiketi ile listelendi. Pro 2 kesinlikle daha ucuz olacak – sadece 842 € / 1.012 $. Ne yazık ki, cihazların hiçbiriyle ilgili bir teknik özellik yok. Ancak etkinliğe sayılı günler kaldığına göre daha fazla bilgi edinmek için çok beklememiz gerekmeyecek.

Realme C20A tasarımı ortaya çıktı! Helio G35 SoC ile gelecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting