HTC One M8’in Mavi Versiyonu Ortaya Çıktı

HTC One M8 Test Merkezimizin Konuğu Oldu

HTC One M8’in farklı renk alternatiflerini de çok yakında kullanıcılarına sunmaya hazırlanan HTC’nin hazırladığı renklerden biri de mavi olacak.

Tayvanlı telefon üreticisi HTC Corporation‘ın yeni amiral gemisi akıllı telefonu ve HTC One‘ın halefi olan HTC One M8, uzun süreli bir bekleyişin ardından 25 Mart’ta piyasaya sürülmüştü. HTC One M8 ilk olarak piyasaya sürüldüğünde üç farklı renk alternatifi bulunuyordu ama bu sayının çok yakında beşe yükselmesi bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde görüntüleri internete sızan pembe versiyondan sonra, şimdi de telefonun mavi versiyonundan ilk görüntüler internete sızdı.

HTC_One_M8_Mavi

HTC One M8‘in mavi versiyonunun çok yakında piyasaya sürüleceği son dönemde sıklıkla gündeme geliyordu ama evleaks tarafından internette paylaşılan bu yeni görüntü sayesinde bu söylentiler kesinlik kazanmış oldu. Ayrıca telefonun şimdilik sadece ABD’deki kullanıcılara sunulacak kırmızı versiyonu da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Bu iki versiyonun ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor ama HTC‘nin çok yakında konu hakkında resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

Titanfall Güncellemeleri Xbox 360 İçin de Yayınlanacak