HONOR V Purse dahil olmak üzere insan odaklı yeniliklerini tanıttı

HONOR V Purse

HONOR, katlanabilir akıllı telefonu giyilebilir, modaya uygun bir çanta konseptiyle yeniden tasarlayarak stil ve kendini ifade etmek için sonsuz olanaklar sunan en yeni modeli HONOR V Purse’ü de kullanıcılarına sundu.

Telefondan çantaya konseptiyle çıkan HONOR V Purse’u tanıtan HONOR, elektronik cihazların kullanıcıların kendini ifade etmesi için sınırsız fırsatlar sunduğunun ve elektronik cihazların yeni bir moda ürünü olarak görülmeye başlandığının altını çiziyor.

HONOR V Purse, hareket ettikçe akıllı telefonla birlikte tepki veren sallanan zincirler, tüyler ve püsküller gibi tasarım öğeleri de dahil olmak üzere bir el çantası tasarımını içerisinde barındıran bir dizi kişiselleştirilebilir özelliği barındırıyor. Her zaman açık ekran (AOD) sayesinde katlanabilir akıllı telefonu sorunsuz bir şekilde fiziksel moda ikonuna dönüştürmeyi başarıyor.

Yeni Hyundai KONA

Akıllı telefonun sıradan bir çanta veya el çantası gibi zahmetsizce omuza takılmasına olanak tanıyarak geleceğin yeni “HİT” çantası olması adına menteşeye klipslenen değiştirilebilir kayış ve zincir seçenekleriyle buluşturuyor.

 HONOR V Purse

Daha Sürdürülebilir Bir Geleceğe Doğru

Sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan HONOR V Purse, HONOR’un çevreye olan bağlılığına da vurgu yapıyor. Kayışlarda kullanılan vegan deri gibi sürdürülebilirliği sağlayan malzemeler içeriyor. Konseptin sonsuz kişiselleştirilebilir AOD’leri her kıyafetle eşleştirilebilmesi ile birlikte moda endüstrisi fiziksel dünyayı aşıp daha dijital bir alana dönüşürken, teknoloji de stil ve kendini ifade etme konusunda sınırsız olanaklar sağlıyor.

Bu sayede HONOR V Purse, çevreye duyarlı tüketicilerin hızlı moda tüketimini azaltmalarına yardımcı oluyor ve daha da önemlisi moda dünyasının tüketicileri için daha az satın almaya ve daha uzun süre kullanmaya teşvik etmek için yeni teknolojileri benimsemesini destekliyor.

 HONOR V Purse

 Globalde ilk kez sahneye çıkan HONOR Magic V2

IFA 2023 etkinliği boyunca dikkatleri üzerine toplayan HONOR, katlanabilir akıllı telefonlara yönelik vizyonunu mükemmel bir şekilde ortaya koyan form faktörü, pil, ekran ve kullanıcı deneyimi yönlerinde önemli iyileştirmelerle sektör kriterlerini yeniden tanımlayan yeni amiral gemisi katlanabilir akıllı telefonu HONOR Magic V2’yi ilk kez global bir etkinlikte sergiledi.

HONOR’un üst düzey teknolojisinin bir çıktısı olan HONOR Magic V2, markanın bugüne kadar kullanıcıları ile buluşturduğu en hafif ve en ince içe katlanabilir akıllı telefon özelliği ile kendisini gösterdi. 231 g ağırlığında ve katlandığında yalnızca 9,9 mm’ye kadar inceliyor. Ortalama kalınlığı 2,72 mm olan yeni nesil Silikon-Karbon-Çift Bataryaya özelliğini taşıyan HONOR Magic V2, ince ve hafif katlanabilir amiral gemisi gövdesinde 5.000 mAh’a kadar yüksek kapasite sağlıyor.

 HONOR V Purse

İnce ve hafif tasarımı ile kendisine hayran bırakan HONOR Magic V2, türünün ilk örneği olan Süper Hafif Titanyum Menteşe ile birlikte menteşe mekanizmasına daha fazla sağlamlık ve dayanıklılık sağlayan HONOR tarafından tescilli yeni bir çelik bileşeni ile sağlamlığını arttırıyor. HONOR Magic V2, menteşenin 400.000’den fazla katlanmaya dayanmasını sağlayarak SGS’nin güvenilir dayanıklılık sertifikası ile birlikte günde 100 kez katlandığında on yıla kadar kullanım ömrü sağlıyor.

50MP ana kamera (f/1.9), 50MP ultra geniş kamera (f/2.0) ve 20MP telefoto kamera (f/2.4) içeren üçlü bir arka kamera ile donatılan HONOR Magic V2, öne bakan çift kamera kurulumunda ise iki adet 16MP kamera (f/2.2) ile destekleniyor.

İnsan odaklı yenilikleri bünyesinde barındıran HONOR Magic V2, sektör lideri 3840Hz PWM Karartma teknolojisini de destekleyerek göz yorgunluğunu en aza indiriyor ve uzun süreli kullanımlarda bile kullanıcısına rahat görüntüleme sağlıyor.

Standart fotoğraf çekimlerinden ziyade kullanıcısının yaratıcılığı ile bütünleşen HONOR Magic V2, yeni interaktif deneyimleri ve en zorlayıcı fotoğraf çekim anlarında sağladığı destek ile etkili bir performans gösteriyor.

Akıllı telefon pazarı küçülürken iPhone’un pazar payını arttırıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir