HONOR , Türkiye’deki faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek

HONOR , Türkiye’deki faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek

HONOR , 2023 yılında Türkiye pazarında yepyeni modelleri ile ürün yelpazesini genişletmeye devam edecek.

Yeni ürünlerini kullanıcılar ile buluşturmaya devam eden Honor , başta akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar olmak üzere ülkemizdeki ürün yelpazesini de genişletecek.

Her bütçeye uygun yüksek kaliteli ürünler

HONOR, son olarak HONOR 70 ve HONOR Pad 8 gibi dikkat çeken ürünlerini Türkiye pazarında piyasaya sürdü. Etkileyici bir üçlü kamera sisteminin yanı sıra zarif, şık ve simetrik bir kavisli tasarıma sahip olan HONOR 70, performans ve işlevsellik alanlarında yenilikler getirerek, satın alan kullanıcılara üstün bir kullanıcı deneyimi sunmayı başarmıştı.

HONOR , Türkiye’deki faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek

Sony’nin IMX800 sensörünün ilk kez kullanıldığı HONOR 70 modeli özellikle şık tasarımının yanı sıra üstün performansı ve fotoğraf kalitesi ile kullanıcılardan tam puan aldı. Ayrıca kullanıcıların aynı anda iki farklı video kaydetmesine olanak sağlayan Solo Cut modu ile yine sektörde ilklere imza atan bir model olmayı başardı.

Ülkemizde geçtiğimiz haftalarda satışa çıkan HONOR Pad 8 ise şık tasarımının yanı sıra ekran ve ses özellikleri ile dikkat çeken bir model oldu. Sekiz çekirdekli Qualcomm® Snapdragon 680 yonga seti ile donatılan HONOR Pad 8 modelinin sınıfında rakipsiz olmasını sağlayan özelliklerden birisi de her iki tarafa simetrik olarak yerleştirilmiş sekiz hoparlöründe yatıyor. 2000×1200 piksel çözünürlük sağlayan HONOR Pad 8, 1 milyar renk desteği ile film ve video izlemek için çarpıcı netlik ve gerçekçi tonlar sunarak eğlenceyi yepyeni bir seviyeye taşımayı da başardı.

Türkiye’deki ürün yelpazesi genişleyecek

Tüm dünyada 30 binden fazla deneyim mağazası bulunan ve dünya çapındaki toplam çalışan sayısının yüzde 60’ını Ar-Ge çalışanlarının oluşturduğu HONOR’un biri Fransa’da biri de Japonya’da olmak üzere altı ArGe merkezi ve 100’den fazla inovasyon laboratuvarı bulunuyor. Bu yatırımları sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünlere odaklanan ve bu ürünlerde daha önce görülmeyen yeniliklere imza atan firma 2023 yılında da hem globalde hem de Türkiye’de yepyeni ürünler ile karşımıza çıkacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir