Yeni Honor Magicbook 14 özellikleri ile dikkat çekiyor

honor 1

Akıllı telefon dünyasında günden güne yerini sağlamlaştıran Honor, şimdi de dizüstü bilgisayar piyasasında aynı başarıya ulaşmak istiyor.

Honor Magicbook 14 özellikleri ile dikkat çekiyor. Huawei’nin alt markalarından biri konumundayken, gösterdiği performans ve Huawei’nin içine düştüğü durum neticesinde bir anda yoluna bağımsız bir marka olarak devam etme kararı olan Honor, bugüne kadar söz konusu kararını gayet güzel bir şekilde değerlendirdi.

Honor Magicbook 14 özellikleri

Özellikle akıllı telefon piyasasında önemli başarılara imza atan ve her geçen gün bu pazardaki payını arttıran Honor’un artık yeni serüvenlere yelken açma vaktinin geldiğini de söyleyebiliriz. Şirket bu kapsamda, bir süredir üzerinde çalıştığı ve tanıtımı için artık saatleri saydığımız Honor Magicbook 14 isimli cihazına bir hayli önem veriyor.

Honor Magicbook 14 özellikleri ile dikkat çekiyor

Honor Magicbook 14 özellikleri

Honor tarafından yeni paylaşılan bir görsele göre, şirketin Magicbook 14’de en çok güvendiği konuların başında MagicOS for Windows sistemi geliyor. Windows işletim sistemi tabanlı bir tür ara yüz olarak nitelendirebileceğimiz MagicOS for Windows, kullanıcılara hem kolay hem de benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Honor Magicbook 14 özellikleri

Öte yandan cihazın öne çıkan bir diğer özelliğinin ise uzun süreli kullanımlara imkan sağlayan bataryası olduğunu söyleyelim. Buna göre, tek bir şarj ile 20 saati aşkın kullanım ömrü sunan Honor Magicbook 14, bu yönüyle rakiplerine de göz dağı vermiş oluyor.

Ayrıca cihazda var olan “OS Turbo” özelliği sayesinde, güç ve batarya kullanım performansını 2 katına kadar çıkarabilen Honor Magicbook’un çok kısa bir süre içerisinde resmen tanıtılarak satışa sunulması bekleniyor.

Google ve Samsung güçlerini birleştirdi