Ana SayfaGenelHitman 3 ücretsiz Ambrose Island DLC versiyonu 26 Temmuz'da geliyor

Hitman 3 ücretsiz Ambrose Island DLC versiyonu 26 Temmuz’da geliyor

Hitman 3 oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana ilk yeni seviyesi olan Ambrose Island, 26 Temmuz’da gelecek. İşte detaylar.

IO Interactive, oyunun en son aylık yol haritasını yayınladığı Cuma günü DLC’yi detaylandırdı. Stüdyo, piyasaya sürülmeye yakın yeni yerel ayar hakkında daha fazla bilgi paylaşmaya söz verdi ancak Cuma günü IO, Ambrose Island’ın oyuncuların tamamlaması için yeni zorluklar getireceğini söyledi. Hayranlar ayrıca kilidini açacak yeni ödülleri ve suikast yapılacak hedefleri de bekleyebilirler. The Verge’in de belirttiği gibi, IO ilk olarak Ambrose Island’ı Hitman 3 oyununun ikinci yıl gösteriminin bir parçası olarak yılın başında sunmuştu.

Hitman 3 ücretsiz Ambrose Island DLC versiyonu 26 Temmuz'da geliyor

O sırada şirketin paylaşmak zorunda olduğu tek şey, tropikal bölgenin tek bir ekran görüntüsüydü. Cuma günkü duyuru ile IO, DLC’nin oyuncuları Andaman Denizi’nde bulunan bir korsan kalesine götüreceğini ve ana kahraman Ajan 47’yi “eski bir arkadaş” ile yeniden bir araya getireceğini söyledi. Aşağıdaki Hitman 3 DLC’nin fragmanına göz atabilirsiniz. Bu yıl oyun severleri sevindiren haberler geldiği gibi üzen haberler de karşımıza çıktı. Bu kapsamda ücretsiz sürümlerin sunulması tabi ki önemli bir detay ancak oyun severleri ne derece tatmin eder bilinmez. God of War gibi klasiklerin farklı sürümlerinin gelmesi bir tık oyuncular için önemli bir detay olsa da bazı iptal ve ertelenme haberleri oldukça moral bozucu oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting