HepsiJET XL:  Teslimatta engel tanımıyor

HepsiJET XL

HepsiJET XL , lojistik teslimatlarında en büyük problemlerden olan fiziksel koşullar nedeniyle teslimatı zor siparişleri XL asansörü ya da vinç ile Türkiye’nin 81 iline hasarsız ve zamanında teslim ediyor.

 HepsiJET XL, beyaz eşya ya da mobilya gibi büyük hacimli siparişleri Türkiye’nin 81 iline 48 saatten kısa sürede iki kurye ile müşterinin adresinde istediği noktaya kadar taşıyor. Satın alınan büyük hacimli ürünlerin lojistik teslimatlarında en büyük problemlerden olan yüksek kat, dar apartman boşlukları ya da kapı girişleri gibi fiziksel koşullarda HepsiJET XL engel tanımıyor.

HepsiJET XL, fiziksel engeller nedeniyle teslimatı zor siparişleri XL asansörü ya da vinç ile hasarsız ve zamanında teslim ediyor.

HepsiJET XL

Uzman ekiplerden ücretsiz “Ekstra Teslimat”

Teslimat öncesinde müşterilerle görüşerek teslimat için gerekli fiziksel koşulları öğrenen HepsiJETXL ekibi, fiziksel imkansızlıkların tespit edildiği teslimat adresine gerekli ayarlamaları gerçekleştiriyor ve HepsiJETXL’a özel XL asansörü ya da vinç tahsis ediliyor.

Siparişler müşterilerin evinde uygun gördüğü alana kadar teslim edilerek güvenli teslimat garantisi de sunuluyor. Siparişler, HepsiJETXL’ın üstün teknolojik altyapısı ve eğitimli personeli ile hasarsız ve zamanında teslim ediliyor ve teslimattan sonra da müşteriler aranarak geri bildirimleri alınıyor.

Söz konusu ürünlerin iptal ya da iadesi için de aynı süreç gerçekleştiriliyor.

Asus Zenbook 14X OLED (UX3404): Hem hafif hem dayanıklı, ekranıyla da büyüleyici!