Ana sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 3 XL bir kez daha sızdı!

Google Pixel 3 XL bir kez daha sızdı!

Google’ın yıl sonuna doğru tanıtması beklenen Google Pixel 3 XL modeli bugün kanlı canlı görüntülendi. Google Pixel 3 XL görünüşe göre son dönemin modasına uyacak ve çentikli ekran ile gelecek.

Google, Pixel serisi ile büyük bir sıçrama yaşamıştı. Ancak Pixel 2 XL modelinde yaşanan sorunlar ve güncelleme ile bu sorunların bir türlü çözülememesi, Google’ın yara almasına neden olmuştu. Teknoloji devi, tersten esmeye başlayan bu rüzgarı yıl sonunda tekrardan arkasına almayı planlıyor.

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modeli ile yıl sonunda karşımıza çıkması beklenen Google, diğer firmalar gibi sızıntılara engel olmadı. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga setinden alacak olan bu modeller, 128 GB ve 64 GB depolama birimlerine sahip olacak. 128 GB’lık sürümde 8 GB RAM ve 64 GB’lık sürümde ise 4 GB RAM‘in bulunacağı söyleniyor.

Bugün ortaya çıkan görseller ise Pixel 3 XL modeli ile Google’ın son dönemin çentik modasına ayak uyduracağını gösteriyor. Kutusundan Android 9.0 P sürümü ile çıkacak olan Pixel 3 XL, yine yapay zeka yardımıyla tek kamerası ile portre modunu kullanıcılara sunacak.

Google kripto madenciliğini yasakladı!

Çentik konusunda oldukça titiz davrandığı görünen Google, kullanıcılarına geniş bir kullanım alanı sunacak. Bakalım Google, Pixel 3 modelleri ile bu yılın sonunda tanıtılacak olan yeni iPhone modellerine rakip olabilecek mi?

Google Pixel 3 XL böyle görünecek!

Google Pixel 3 XL

Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler