Google Pixel 3 XL tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!


Google’ın premium segmentindeki yeni modeli Pixel 3 XL nihayet resmiyet kazandı. İşte Google Pixel 3 XL özellikleri ve diğer tüm detaylar.

Google, gerçekleştirdiği özel bir etkinlikle Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerini tanıttı. Tanıtımından günler öncesinde el altından satışa sunulan Google Pixel 3 XL, sonunda resmi kanallar aracılığıyla da raflardaki yerini almış olacak. Peki yeni Pixel modeli kullanıcılarına ne gibi özellikler vaat ediyor? İşte bu konudaki detaylar.

Google Pixel 3 XL tasarımıyla fark yaratıyor

Yeni Pixel modelinin en büyük farkının tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. Google da sonunda modaya uyarak çentikli tasarım çizgisine yönelmiş. Pixel 3 sade ve düz bir tasarımla gelirken, Pixel 3 XL’de ise çentikli bir tasarım çizgisi tercih edilmiş. Dilerseniz Pixel 3 hakkındaki tüm detaylara aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

Google Pixel 3 özellikleri ve fiyatı için tıklayın

Gelelim Pixel 3 XL ile gelen yeniliklere. Google’ın premium segmentindeki yeni modeli 158 x 76.7 x 7.9mm ölçülerinde karşımıza çıkıyor. 184g ağırlığındaki telefon suya ve toza karşı IP68 sertifikası ile korunuyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin