Ana SayfaGenelHepsiburada’da Black Friday kampanyası

Hepsiburada’da Black Friday kampanyası

Hepsiburada, dünyanın pek çok ülkesinde “ Black Friday ” olarak bilinen, markaların müşterilerine yılın en büyük indirimlerini sunduğu dev kampanya gününü “Efsane Cuma” adı ile sahipleniyor.

Hepsiburada’da Black Friday kampanyası.  24 Kasım Perşembe gecesini 25 Kasım Cuma’ya bağlayan geceden itibaren iş ortakları ile birlikte hazırladığı efsane kampanyaları Türkiye’nin beğenisine sunuyor.

Tüm dünyada tüketicileri online alışverişe yönlendiren ve özel indirimlerle buluşturan BlackFriday heyecanı, hepsiburada’da Efsane Cuma kampanyaları ile yaşanıyor.

“Efsane Cuma” kapsamında cep telefonundan buzdolabına, modadan kişisel bakıma kadar 1 milyondan fazla üründe en iyi fiyatlara ek sepette geçerli %50’ye varan indirimler sınırlı süre ve stoklar ile müşterilere açılacak. Hepsiburada müşterileri bu indirimler sayesinde yılbaşı alışverişlerinden temel ihtiyaçlarına kadar “Efsane Cuma”ya özel fiyatlardan faydalanabilecekler.

Hacker’lar ABD Donanmasına ağır çaktı!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting