Ana sayfa Genel Halo 5 Guardians PC için çıkacak mı?

Halo 5 Guardians PC için çıkacak mı?

Microsoft ve 343 Industries işbirliğiyle 2015 yılında raflardaki yerini alan Halo Guardians PC için yayınlanacak mı? Bu sorunun yanıtı en yetkili ağızdan geldi. İşte detaylar.

Bilindiği üzere Microsoft son dönemde Xbox One için duyurduğu oyunları PC platformu için de satışa sunuyor. Yani artık Xbox One’a özel oyun kavramının ortadan kalktığını söyleyebiliriz. Peki Xbox One’a özel kalan hiç mi oyun yok? Elbette var. Nitekim Halo 5 Guardians da bu oyunlardan biri. 2015 yılında satışa sunulan oyunun çıktığı günden bu yana PC için de geleceği konuşuluyor. Fakat şimdiye kadar Halo 5 Guardians PC versiyonu için somut bir adım atılmış değil.

Halo 5 Guardians PC versiyonu için önemli açıklama

Son günlerde Halo 5 Guardians PC versiyonunun geleceğine dair önemli söylentiler var. Özellikle Amazon’un online satış mağazasındaki oyunun kapak görselini değiştirmesi, Halo 5 Guardians’ın PC’ye geleceği yönündeki iddiaları kuvvetlendirmişti.

Fakat Halo projesinin önemli isimlerinden biri Frank O’Connel bu iddiaları net bir dille yalanladı. O’Connel bu iddiaların asılsız olduğunu ve Amazon’un oyunun kapak görselini neden değiştirdiğini de bilmediğini söyledi.

O’Connel şu anda ekip olarak Halo Infinite üzerine yoğunlaştıklarını belirterek, Halo 5’in PC’ye gelmesi konusunda herhangi bir çalışmalarının olmadığının da altını çizdi.

Görünen o ki Halo 5’in PC’ye gelmesi yakın bir gelecekte pek de mümkün olmayacak.

Fortnite için yeni içerik güncellemesi yayınlandı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler