Ana sayfa Oyun Half-Life: Alyx için yeni ekran görüntüleri yayınlandı!

Half-Life: Alyx için yeni ekran görüntüleri yayınlandı!

VR ile geri dönecek olan Half-Life: Alyx için bugün yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Half-Life: Alyx VR sektöründe devrim yaratabilir.

Mart ayında Steam’deki yerini alacak olan Half-Life: Alyx, VR sektörüne yeni bir soluk kazandıracak gibi görünüyor. Gerek mekanikleri gerekse grafikleri ile uzun zamandır yeni Half-Life oyunu bekleyenleri tatmin edecek olan Alyx için bugün yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Steam‘de 82,80 TL gibi oldukça uygun fiyata satılan oyunu oynamak pek de uygun değil. Bu oyunu oynamak için Nvidia GTX 10 serisi veya daha üstü ekran kartına sahip olmanın yanında, kaliteli VR setine de sahip olmanız gerekecek. Olukça niş bir kitleye hitap edecek olan oyun şimdiden VR kasklarının satışlarını fırlatmış durumda.

Sony E3 2020 etkinliğine de katılmayacak!

Ancak yine de bu fırlama Türkiye sınırları içerisinde gerçekleşmeyecek. Bu oyunu ortalama bir şekilde oynamak için neredeyse 10.000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

VR sürümünün dışında alternatifi olmayan oyun, çıkışını gerçekleştirdikten sonra modlanıp belki VR’sız oynanma şansını oyunculara sunulur. Ancak bu oyun VR için geliştirildiğinden dolayı modlu hali üst düzey bir deneyim sunmayacaktır. Bakalım Valve ne zaman serinin üçüncü oyunu olan Half-Life 3‘ü duyuracak?

Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler