GTA Online Bu Hafta Önemli Bir Güncelleme Alacak

GTA Online

Çıkışından yıllar sonra hala milyonlarca oyuncu çekmeyi başaran GTA Online, bu hafta önemli bir güncelleme alacak. Oyuna kelle avcılığı ekleniyor.

GTA V üzerine kurulan GTA Online’ın çıkışının üzerinden 11 yıl geçti. Ancak oyun bugün hala milyonlarca oyuncu çekmeyi başarıyor. Günümüzün en popüler online oyunlarından biri olan GTA Online’ın bu kadar uzun soluklu olabilmesinde düzenli olarak yayınlanan güncellemelerin payı büyük. 2013 yılından beri yayınladığı güncellemeler ve ek paketlerle bu oyunu sürekli yenileyen ve bu sayede yıllarca canlı tutmayı başaran Rockstar Games, bu hafta oyun için önemli bir güncelleme daha yayınlayacak.

Bottom Dollar Bounties adını taşıyan bu güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir iş eklenecek. Oyuncular bu yeni işte, kanundan kaçan suçluları yakalayıp kolluk kuvvetlerine teslim ederek para kazanabilecek. Böylece GTA Online oyuncuları kefalet ticaretine girmiş olacak.

GTA Online 2

Öte yandan bu yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni içerikler de eklenecek. Elbette bunların başında yeni arabalar geliyor. Daha şimdiden, bu güncellemeyle birlikte gelecek yedi-sekiz farklı araç ortaya çıkmış durumda. Öte yandan yeni arabaların yanı sıra yeni kıyafetler, yeni  dövmeler ve yeni silahlar gibi yeni içeriklerin de oyuna eklenmesi bekleniyor.

Bottom Dollar Bounties güncellemesi, 25 Haziran’da oyuna eklenecek. Böylece bu güncellemeyle birlikte gelecek tüm yenilikleri daha detaylı şekilde görme şansı yakalayacağız. Güncelleme için yayınlanan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S25 Tek Bir Yonga Setiyle Çıkabilir