Gotham Knights minimum sistem gereksinimleri belli oldu

Gotham Knights minimum sistem gereksinimleri

Batman’siz bir Gotham City’i azılı suç örgütlerinden kim koruyacak? İşte bu sorunun yanıtını arayacağımız Gotham Knights oyununun minimum sistem gereksinimleri belli oldu.

Gotham Knights minimum sistem gereksinimleri belli oldu. Oyun dünyası bugüne kadar pek çok süper kahraman ile tanıştı. Ancak bu süper kahramanlar içerisinde Batman’in yeri bir başkadır. Spider Man’in örümcek güçleri varken, SuperMan’in insan üstü yeteneklerinden bahsetmekten gerek bile yok. Ancak Batman normal bir insandır ve gücünü tamamen teknolojiden almaktadır.

Gotham Knights minimum sistem gereksinimleri

İşte bu durum onun sonunu getirmiş ve talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybeden Batman sonrası Gotham City adeta sahipsiz kalmıştır. Günden güne artan suç oranı artık şehri yaşanmaz hale getirirken, polisler de yeniden yozlaşmış ve şehirde kanun namına herhangi bir şey kalmamıştır. İşte Batman’in ölmesini fırsat bildiği için şehrin yönetimini ele geçiren suç örgütlerine karşı yeni bir düzen getirmek isteyen Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin’in maceralarını işleyeceğimiz Gotham Knight oyunu bu senaryosuyla oldukça ilgi çekici görünüyor.

Gotham Knights minimum sistem gereksinimleri

Gotham Knights minimum sistem gereksinimleri belli oldu

Yeni nesil konsollarla birlikte PC’ye de çıkarılacak olan oyunu 21 Ekim’den itibaren ilgili oyun platformlarında göreceğiz. Ancak oyunun minimum sistem gereksinimlerini merak eden PC oyuncuları için sevindirici haber bugün Steam’den geldi. Buna göre Batman’siz Gotham City macerasını yaşamak isteyen oyunseverlerin bilgisayarlarının en azından aşağıdaki özelliklere sahip olması gerektiğini belirtelim.

Gotham Knights minimum sistem gereksinimleri

– İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

– İşlemci: Intel Core i5-9600K veya AMD Ryzen 5 3600

– RAM: 8GB

– Ekran Kartı: GeForce GTX 1660 Ti veya Radeon RX 590

– DirectX Sürümü: 12

– Depolama Alanı: 45GB

Kripto paralara Google dokunuşu: Kartlar yeniden dağıtılıyor