Ana sayfa Google Google Yeni Inbox Uygulamasını Duyurdu

Google Yeni Inbox Uygulamasını Duyurdu

Son haftaların en etkili firmaları arasında yer almayı başaran internet devi Google, şimdi de mail yönetimi için hazırladığı yeni uygulaması Inbox’ı tanıttı.

Teknoloji dünyasının en önde gelen firmaları arasında yer alan Google ve Apple, bu yılın en merak edilen cihazları arasında yer alan Nexus 6, Nexus 9, iPhone 6 ve iPad Air 2’yi birkaç haftalık bir süre içerisinde üst üste görücüye çıkararak son haftalara damga vurmayı başardılar. Donanım söz konusu olduğunda iki firma da teknoloji dünyasında ön plana çıkmayı başarmış olsa da, Google yazılım konusunda rakibini gölgede bırakmayı başardı.

Google_Inbox

Merakla beklenen yeni mobil işletim sistemi Android 5.0 Lollipop’u geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtan Amerikalı internet devi Google, şimdi de yeni uygulaması Inbox‘ı duyurdu. Android işletim sistemli cihazlarda kullanılan email uygulamalarını geliştirmeyi amaçlayan Google, tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabilecek yeni mail uygulaması Inbox’ı kullanıcılarına sunmaya başladı. Gmail’in aksine sıradan bir mail alıcısının ötesine geçmeyi başaran yeni uygulama, aynı zamanda bir görev yöneticisi olarak da kullanılabilecek. Gmail ekibi tarafından geliştirilen ve hala beta sürecinde olan Inbox, şimdilik sadece Gmail hesaplarını destekliyor olsa da bu durumun çok yakında değişmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S5 Plus Avrupa Yolunda

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler