Ana SayfaGenelXiaomi Akıllı Hava Temizleyici peynir ekmek gibi satıyor

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici peynir ekmek gibi satıyor

Xiaomi’nin kısa süre önce piyasaya sürdüğü Akıllı Hava Temizleyici 4 Compact, TUV Rheinland Allergy Care sertifikasını aldı. Bu başarı, ürünün piyasaya sürülmesinden bir ay sonra elde edildi.

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici peynir ekmek gibi satıyor. Sertifika aynı zamanda Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4, 4 Pro ve 4 Lite’ı da kapsıyor. Almanya merkezli TUV Rheinland sertifikası, Xiaomi ürünlerinin, ürünler için mükemmel bir hava temizleme sürecini gösteren zorlu test engellerini başarıyla aştığı anlamına geliyor.

TUV Rheinland standartları, cihazın filtre elemanlarının verimliliğini, iç mekan alerjenlerinin arındırma oranını, iç mekan çevresel değerlendirmesini ve daha fazlasını içerir. Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Compact, bazı test sonuçlarının da yayınlanmasıyla birlikte bu gereklilikleri yerine getirmiştir. Xiaomi Akıllı Hava Temizleyicileri serisinin, bir dizi iç mekan alerjeninin arındırılmasında oldukça etkili olduğu ve böylece iç mekandaki potansiyel sağlık tehditlerini etkili bir şekilde ortadan kaldırdığı gösterilmiştir.

xiaomi 1

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici peynir ekmek gibi satıyor

Xiaomi, Akıllı Hava Temizleyici 4 Compact (ve serideki diğer modeller) için en son Allergy Care sertifikasının şirketin çok yönlü felsefesinin bir tezahürü olduğunu söylüyor. Şirket, müşterileri için daha iyi bir yaşamı desteklemek amacıyla yüksek etkili teknolojiler kullanmaya devam ediyor. Akıllı Hava Temizleyici 4 Compact’ta bulunan üçü bir arada filtreleme sistemi, arıtma sürecinin merkezinde yer alıyor. Birincil filtre, yüksek verimli Xiaomi filtresi ve karbon filtreden oluşuyor.

xiaomi 2

Filtre %99,97 verimliliğe sahiptir ve küçük toz parçacıklarını etkili bir şekilde yakalar. Cihaz 24 saat koruma sağlar ve solunum rahatsızlıkları veya alerjileri olan kişiler için mükemmeldir. Ayrıca evdeki zararlı gazları ve kokuları etkili bir şekilde emebilir. Filtre 12 aya kadar dayanabilir ve Xiaomi Home Uygulaması akıllı hava temizleyiciye bağlanabilir. Bu sayede gerektiğinde filtreyi değiştirmeniz için size bir hatırlatma sunulmuş oluyor.

Temizleyici 2,2 kg ağırlığında ve masa üzerinde veya yerde kullanılabilir durumda. Cihazın kompakt ve hafif tasarımı, temiz hava temini için ev içinde hareket ettirilmesini kolaylaştırıyor. Saatte 20 metreküplük PCADR değeri, 27 metrekareye kadar olan oda boyutlarında kullanılabilen cihazın LED ekranı kapatılabilir ve uyku modunda iken temizleyici sadece 20dB’lik bir gürültü seviyesi sunuyor.

Cihaz, 24 saatlik çalışma için yeterli olan 0,7 kWh elektrik kaynağı ile maksimum 27W güce sahip fırçasız bir DC motor kullanıyor. Hava temizleyici, akıllı cihazı çalıştırmak için Alexa ve Google Assistant’ı destekliyor. Xiaomi Home Uygulaması da kullanıcının cihazı ev dışındayken bile çalıştırmasına olanak tanıyor. Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, Amazon üzerinden 119 € (120 $) karşılığında satın alınabiliyor.

Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri EMEA’nın en iyisi seçildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting