Ana SayfaGenelGoogle Pixel 7 ve Pixel 7 Pro reklamları ortaya çıktı

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro reklamları ortaya çıktı

7 Ekim Made by Google etkinliği öncesinde, Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro akıllı telefonlarının iki reklamı sızdırıldı.

Google Pixel 7

Sızan videolara göre, Google Pixel 7 Pro, yakın çekimlere izin veren yeni bir Makro Odak özelliği ile birlikte geliyor. Pixel 7 Pro’daki Super Res yakınlaştırma, önceki model Pixel 6 Pro’dan çok daha iyi. Artık 6x optik yakınlaştırma ve 30x hibrit yakınlaştırma imkanı sunuyor ancak yeni Makro Odak özelliği Pixel 7’de bulunmuyor. Her iki model de iPhone’un Sinematik Moduna benzer Sinematik Bulanıklaştırma özelliğinin olduğunu söyleyelim.

Yeni modellerin Aşırı Pil Modu, tek bir şarjla 72 saate kadar aktif kullanma özelliği sunuyor. Ancak, kullanıcı bu modda çalışabilecek uygulamaları seçebilse de uygulamaların çoğu devre dışı bırakılır. Ayarlar menüsünü değerlendirerek ve Aşırı Pil Tasarrufu seçeneğinde gezinerek mod altında çalıştırmak istediğiniz uygulamaları seçebilirsiniz.

Made by Google etkinliği sırasında Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun diğer ürünlerle birlikte tanıtılmasını bekliyoruz. Pixel Watch ve iki Nest cihazının da bu hafta piyasaya sürülmesi bekleniyor. Serideki telefonların özellikleri resmi olarak açıklanmadığını sızan bilgiler dışında net bilginin olmadığını hatırlatalım.

Sony’nin tanıtmaya hazırlandığı yeni telefonu ortaya çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting