Ana SayfaGenelSony'nin tanıtmaya hazırlandığı yeni telefonu ortaya çıktı

Sony’nin tanıtmaya hazırlandığı yeni telefonu ortaya çıktı

Sony, 2022 yılı içinde tüm akıllı telefonlarını tanıttı, ancak gelen haberlere göre şirket bu yıl içerisinde bir telefon daha tanıtabilir.

Sony bu seneki tüm akıllı telefonlarını tanıttığı düşünülerken Geekbench’te firmanın başka bir telefonu ortaya çıktı. Görünen o ki şirket bu sene son bir telefon daha çıkarmayı hedefliyor. Bu çıkaracağu yeni cihazın bazı özellikleri de ortaya çıkmış oldu. 

Liste, yalnızca cihazın yonga setini değil, aynı zamanda RAM kapasitesini de ortaya koyuyor. Aynı zamanda, yazılım hakkında da bazı bilgiler ortaya çıkmış oldu. XQ-DS99 model numarasına sahip akıllı telefon Geekbench’te ortaya çıktı Listeye göre, telefon bir MediaTek Dimensity 8000 SoC tarafından desteklenecek.

Ayrıca, cijaz 12GB RAM ile gelecek. Başka bellek varyantlarının da olabileceğine inanıyoruz. Son olarak, Android 12’yi başlatacak.

Sony

Ne yazık ki, bu gizemli Sony cihazı hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Her neyse, önümüzdeki günlerde bu telefon hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz.

Çipe göre, yakında çıkacak olan Sony XQ-DS99, Xperia 5 IV ve Xperia 10 IV arasına yerleştirilebilir . Daha basit bir deyişle, üst orta sınıf bir akıllı telefon olabilir.

Şirketin artık akıllı telefonları için sayısal adlar kullandığından (Ace hariç), çıkaracağı bu yeni telefon da buna benzer birey olabilir. Eğer yeni bir serinin parçası olacaksa muhtemelen 1, 5 ve 10’dan farklı olarak da anılacaktır. Ancak şu anda bundan emin değiliz.

 

Youtube, 4K video izlemeyi Premium abonelere özel yapacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting