Google Pixel 7 ekranı selefiyle aynı olabilir

Google Pixel 6 1

Google, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’yu resmen tanıttı, ancak bize onlar hakkında pek de bir şey söylemedi. Google Pixel 7 ekranı selefiyle aynı olabilir.

Google Pixel 7 ekranı selefiyle aynı olabilir. Ancak söylentiler bu telefonlardaki ekranların Pixel 6 ve Pixel 6 Pro telefonlarla tam olarak eşleşeceğini gösteriyor. Söylenti  9to5Google tarafından keşfedilen Android kodundan kaynaklanıyor; bu da 2022’de gelen telefonlarla aynı Samsung ekran panellerini kullanan 2022 amiral gemisi telefonlarına işaret ediyor – ancak elbette mağazada çok küçük değişiklikler de olabilir.

Google Pixel 7 ekranı

Pixel 7 için bu, 90Hz’e kadar yenileme hızına sahip 1080 x 2400 piksel ekran anlamına geliyor ve Pixel 7 Pro için maksimum 120Hz yenileme hızına sahip 1440 x 3120 piksel ekran olacak. Bunlar kötü özellikler değil ama önceki Piksellerden bir farkı yok.

Tanıtılan ince ayarlara gelince, Pixel 7 ekranı aynı paneli kullanmasına rağmen birkaç milimetre daha küçük olabilirken, Pixel 7 Pro, belki de düşük pil modunda güç tasarrufu için 1080p modu seçeneğiyle gelebilir.

Google Pixel 7 ekranı

Google Pixel 7 ekranı selefiyle aynı olabilir

Bunların tümü şu anda doğrulanmadı ve sürücülerin çekirdek Android kodunda görüntülenmesine yönelik referanslara dayanıyor. Kodun yanlış yorumlanması veya Google’ın şu andan itibaren Ekim ayı civarında olması gereken Pixel 7 ve Pixel 7 Pro telefonlarının piyasaya sürülmesi arasında değişiklik yapması olası.

Google Pixel 7 ekranı

Kesin olarak bildiğimiz şey, resmi resimleri gördüğümüz için Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro tasarımının kendisi. Google ayrıca, yeni cihazların içinde yeni nesil bir Tensör yonga seti olacağını doğruladı ve umarım bu önemli bir hız artışı sağlar.

Netflix Ricky Gervais yüzünden tepki topluyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir