Ana SayfaGenelGoogle Pixel 6 sorunları, kullanıcıları tamamen firmadan kaçırabilir

Google Pixel 6 sorunları, kullanıcıları tamamen firmadan kaçırabilir

Pixel 6 serisi piyasada bir başarı yakalarken, aynı zamanda Google’ın en hantal akıllı telefonlarından biri olarak biliniyor. Marka, bu sorunların çoğu için çeşitli düzeltmeler teklif etti, ancak hataların miktarı şirketin müşterilerini kaybetmesine neden olabilir.

Arama Motoru devi, Google Pixel 6 serisinin karşılaştığı sorunların sayısı nedeniyle sadık kullanıcı tabanından kaybediyor olabilir. Şirketinin en son analizine göre, Pixel cihazlarının popülaritesinde ciddi bir düşüş var. Rapor, Pixel sahiplerinin yüzde 36’sının başka bir akıllı telefon üreticisi için markayı terk etmeyi düşündüğünü ekliyor.

Google Pixel 6

Genel olarak, Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro piyasada büyük bir kabul gördü. Bununla birlikte, iki amiral gemisi akıllı telefon, piyasaya sürüldüklerinden beri bir takım hatalarla boğuşuyor. Sorunlar ekran, parmak izi tarayıcı ve daha pek çok sorundan oluşuyordu. Şu an itibariyle, bu sorunların çoğu giderildi, ancak hala cihazı donanım düzeyinde etkileyen sorunlar var.

Başından beri yavaş olan parmak izi tarayıcısı harika bir örnek. Güncellemeler bunu düzeltmeye çalıştı ancak tarayıcı hala piyasadaki diğer rakiplerinden daha yavaş. Hataların çoğu küçük rahatsızlıklar olsa da, rapor Pixel 6 serisinin taşıyıcı mağazalarında iyi performans göstermediğini öne sürdü.

Apple, iPhone cihazlar için yeni bir patent başvurusunda bulundu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting