Ana sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 4 çoklu kamerayla geliyor!

Google Pixel 4 çoklu kamerayla geliyor!

Google Pixel 4 ile ilgili neredeyse her ay çıkan farklı haberler heyecanı artırıyor. Google tarafından üretilen ve tamamen Android deneyimi üzerine kurulu olan Google Pixel cep telefonları, aynı zamanda üstün bir kamera özelliği de sunuyor. Google Pixel cep telefonları serisinin dördüncüsü olan Pixel 4, arka kamerası ile ilgili ilginç bir özellikle geliyor. İşte haberimizin detayları.

Google’ın son modellerinden olan Pixel 4, yaklaşık olarak 3 ay sonra tanıtılacak. Normal şartlarda da herhangi bir akıllı telefon üreticisinin yeni cep telefonları tanıtılmadan hemen önce, sürekli olarak bilgi akışı sağladığı biliniyor. Google şirketi de, yeni akıllı telefon modeli ile ilgili sürekli olarak yeni bilgi akışı sağlamaya çalışıyor.

Google Pixel 4 büyük farklar yaratacak

Şirketin Pixel 4 modeli ile ilgili ortaya çıkan son görsellere dikkat edildiğinde, arka kısmında birden fazla kamera için çıkıntı olduğu hemen fark edilebiliyor. Bu çıkıntıların daha çok Apple tarafından üretilecek olan iPhone 11 konsepti ile son derece uyumlu olduğu da görülüyor. Bu nedenle Pixel 4 için, iPhone XI benzeri bir tasarıma sahip olacak diyebiliriz.

Sızan görüntülerde dikkat çeken ayrıntılardan bir diğeri de herhangi bir parmak izi okuyucu bölümünün bulunmamasıydı. Bu da gösteriyor ki şirket ekran içine gömülü parmak izi tarayıcı kullanacak.

Son olarak gelen haberler arasında, stereo hoparlör kullanılacağı da yer alıyor. Görünen o ki Pixel 4 modeli, daha önce alışmış olduğunuz Google Pixel cep telefonlarına ait birçok detaydan farklı olacak.

Google Pixel 3a ne kadar dayanıklı?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler