Google oyun konsolu ile karşımıza çıkacak!


Google oyun konsolu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peki, Google’ın oyun konsolu nasıl olacak? İşte Google’ın oyun konsolu için yaptığı önemli transfer ve konsolun tüm detayları.

Google, önümüzdeki günlerde oyun sektörüne resmi olarak giriş yapacağını açıkladı. Google’ın oyun konsolu duyurusu her ne kadar herkesi heyecanlandırsa da, bu konsolun yapısından dolayı Türkiye’de tutması çok zor. Bu cümleden de tahmin edebileceğiniz gibi Google’ın oyun konsolu Stream tabanlı olacak.

Google oyun konsolu için önemli transfer yaptı!

İnternet üzerinden üzerindeki donanım ile oyunları Stream ederek oynatacak olan Google’ın oyun konsolu için çok önemli bir transfer de yapıldı.

Google, EA’den Jade Raymond’u transfer etti. Jade Raymond daha önce Ubisoft bünyesinde çalışırken Assassin’s Creed, Watch Dogs ve Tom Clancy’s Splinter Cell oyunlarının geliştirilmesinde büyük rol oynamıştı.

Apex Legends’ın yeni karakterleri sızdı!

Şimdilik bu oyun konsolunun nasıl olacağı ve donanımının nasıl olacağı bilinmiyor. Ancak aşağıda görebileceğiniz gibi Google buna benzer bir kontrolcü ile karşımıza çıkabilir. Ergonomi açısından oldukça kötü duran bu kol ile bakalım Google başarılı olabilecek mi?

Google oyun konsolu


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin