Ana SayfaGenelGoogle Meet premium görüntülü görüşme özellikleri bireysel abonelere geliyor

Google Meet premium görüntülü görüşme özellikleri bireysel abonelere geliyor

Arama devi bugün yaptığı duyuruya göre, daha önce yalnızca Google’ın iş odaklı Workspace planları aracılığıyla kullanılabilen üç Google Meet özelliği Google One abonelerine geliyor. İşte detaylar.

Bunlar arasında 24 saate kadar süren grup görüşmeleri yapabilme (önceki bir saatlik sınırdan daha fazla), Google Meet arka plan gürültü filtreleme özelliğine erişim ve kayıtlı görüntülü görüşme desteği yer alıyor. Bu özellikler her Google One planına gelmeyecek. Yalnızca 2 TB veya daha fazla depolama alanı için ödeme yapan kullanıcılar tarafından kullanılabilir olacak, bu da bir abonelik için ayda en az 10 ABD Doları veya yılda 100 ABD Doları ödemeniz anlamına gelecek. Ayrıca özellikler, her 2 TB Google One abonesine hemen sunulmamakta. Google’ın duyurusu, yakında daha fazla ülkeyle birlikte ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Japonya ve Avustralya’da kullanıma sunulacağını söylüyor.

Google Meet premium görüntülü görüşme özellikleri bireysel abonelere geliyor

Google Workspace’in daha gelişmiş özelliklerinden bazılarını bireylerin kullanımına sunan bu, Google  One için yararlı küçük bir yükseltme olacak. Google Meet duyurusu, Meet, Gmail ve Takvim’den gelen “ek seçkin premium özellikler”in gelecekte Google One planlarına gelecek şekilde ayarlanmasıyla bunun son olmayabileceğini öne sürüyor. Şirket yepyeni özellikleri ile Zoom gibi platformlara rakip olmayı hedefliyor. Bu kapsamda sunulan özelliklere yenileri de eklenmeye devam edecek. Özellikle dijitalleşen dünyada son derece önemli olan online görüşmelere özellikler ekleyen platform bu kapsamda son derece önemli özellikler sunmaya devam ediyor.

Xiaomi 200W hızlı şarjı destekleyen cihazını çıkarmaya hazırlanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting