Ana sayfa Genel Google Lego Telefon Çıkaracak!

Google Lego Telefon Çıkaracak!

Phonebloks olarak duyduğumuz ve Motorola ile birleşmeye giden toplama telefon projesi, Motorola’nın Google tarafından satın alınmasıyla isim değişikliğine gidilerek çalışmalara devam edileceği belirtilmişti.

Yeni ismi Project Ara olarak değiştirilen proje hakkında Google konferans düzenleyeceğini belirtmişti. Ancak birkaç gün önce düzenlenen Launch Festival’de proje ile ilgili detaylı bilgilere yer verildi.

project-ara

Project Ara için beklentilerimizi daha da arttıran pazarlama stratejisinden teknik detaylara kadar her türlü bilginin yer aldığı konferansı izleyenler heyecanını gizleyemiyor.

Konferansta merak edilen her türlü soruya cevap verilirken, lego tarzi toplama telefon hakkında merak ettiklerinizi giderebilirsiniz. Yayınlanan videonun genel kitleye kapatılmasıyla bilgiler henüz yayınlanmadı ancak en kısa sürede bu bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Google’ın bu projesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler