Ana SayfaHaberGoogle Dokümanlar kullanışlı bir özellik alıyor

Google Dokümanlar kullanışlı bir özellik alıyor

İş için ya da bir okula başvuru için dikkatli bir şekilde bir e-posta yazmanız gerektiğinde Google imdadınıza yetişecek. İşte tüm detaylar.

Şirket, Workspace ve eski G Suite kullanıcılarının Gmail taslakları üzerinde ortak çalışmasına olanak tanıyan bir Google Dokümanlar güncellemesini kullanıma sunuyor. E-posta taslağı şablonunu açmanız yeterli olacak. Ekle > Yapı Taşları > E-posta taslağı adımlarını izleyerek oluşturduğunuz taslak üzerinde iş arkadaşlarınız yorum yapabilecek veya önerilerde bulunabilecek. Kişilerden isimleriyle bahsedebileceğiniz için alıcıların e-posta adreslerini de her zaman bilmeniz gerekmiyor.

Google Dokümanlar kullanışlı bir özellik alıyor

E-postayı göndermeye hazır olduğunuzda, bir Gmail oluşturma penceresi açmak ve mesajı sonlandırmak için bir düğmeye tıklamanız yeterli olacak. Dokümanlar, ilgili tüm alanları otomatik olarak dolduracak.

Özelliğin Rapid Release etki alanlarındaki şirketlere ulaşması 15 gün kadar sürecek. 22 Mart’ta Zamanlanmış Sürüm müşterilerine ulaşmaya başlayacak. Kişisel kullanım için şu anda uygunluk söz konusu değil. Bununla birlikte, iş yerlerinde bu özellik fazlasıyla kullanışlı olacak diyebiliriz. Modern hayatta kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak farklı özelliklerin sunulması tüm kullanıcılar için son derece önem arz ediyor. Dolayısıyla Google tarafından bu özelliğin sunulması kullanıcıların işini kolaylaştıracaktır. Şirket farklı güncellemeler ve kısayollar sunarak iş hayatındaki insanların vaktini ve çabasını en aza indirgeyecek hamleler yapmaya çalışıyor. Bu özellik devrimsel nitelikte bir fark yaratmasa da en ufak ayrıntı bile çoğu açıdan fark yaratabildiği için önemli diyebiliriz.

Merkez Bankası’nın faiz kararı ne olacak? İşte cevabı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting