God of War’ın kaç saat süreceği açıklandı

go2

Önceki God of War oyunlarına kıyasla bizi daha uzun ve detaylı bir macera bekliyor gibi. 2018 yılı heyecanlı olacak.

Sony Santa Monica Studio tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu God of War için yeni bilgiler geldi. Geçtiğimiz günlerde PlayStation Experience 2017 etkinliğinde konuşan GoW geliştiricileri, yeni oyunun 25-35 saat civarında bir oynanış süresi sunacağını dile getirdi. Tabii burada oyuncuların oynayış tarzı ve keşfe yönelik hareketleri de belirleyici bir unsur olacak.

Bu oyun, serinin öncekilerinin aksine Yunan değil, Norveç Mitolojisi’ni temel alıyor ve başarı sağlanırsa bu mitolojiyi temel alan başka oyunlarla birlikte yeni bir serinin oluşturulması hedefleniyor.

Bu oyunda RPG oyunlarında da karşılaştığımız bazı elementler ve keşfedilebilir, geniş bir dünya bizi bekliyor olacak. Yalnızca ana hikayeyle değil, aynı zamanda birçok irili ufaklı yan unsurla da ilgilenebileceğiz. Tabii bir de Kratos’un oğlu var. Onunla birlikte hareket ederek yeni oynanış deneyimleri yaşayacağımızı da söylememize gerek yoktur herhalde.

Yalnızca senaryo modu barındıracak olan oyunun 2018’in ilk yarısında PlayStation 4 platformuna özel olarak raflarda olması bekleniyor.

God of War'ın kaç saat süreceği açıklandı

Enes Batur, Altın Kelebek ödülü kazandı