Ana SayfaGundemGetir kuryesi işten çıkarıldı yer yerinden oynadı

Getir kuryesi işten çıkarıldı yer yerinden oynadı

Sokak röportajında gördüğümüz bir getir kuryesi işten çıkarıldı. Bu durum sosyal medyada büyük bir tartışma konusu oldu. Hadi gelin merak eden tüm detaylara birlikte bakalım.

Getir kuryesi işten çıkarıldı herkes bunu tartışmaya başladı. Önceki aylarda gerçekleştirilen bir sokak röportajında getir kuryesi ekonomi ile ilgili bazı değerlendirmeler yaptı. Kendisi günde 14 saat boyunca çalıştığını ve hayata dair bir amacı olmadığını söyledi. Bunun için dünyaya gelmediğini ve başka şeyler yapmak istediğini belirtti.

Sokak röportajlarında bu tür ifadeleri fazlasıyla görmek mümkün. Halkın her kesiminden insanlar bu tür röportajlarda içini döküyor. Türkiye’de son dönemlerde yaşanan döviz yükselişi ve enflasyon günlük hayatı önemli ölçüde kötü etkiledi. Bu durumu neredeyse tüm sokak röportajlarında görmek mümkün.

Getir kuryesi işten çıkarıldı gündeme oturdu

Türkiye’nin en büyük girişimlerinden bir tanesi olarak bilinen getir genel olarak kuryeleri ile hizmet veriyor. Bu kişiler belirlenen süre içerisinde müşterilere istenilen siparişleri ulaştırmak zorunda. Bazen onları sokak röportajlarında görmek mümkün.

getir kuryesi işten çıkarıldı

Getir kuryesi ekonomi ile ilgili yaptığı açıklamalarda sosyal hayat ve para dengesi üzerinde durdu. Para kazanmak istediğinde kendisine ait bir sosyal hayatın kalmadığını ifade etti. Sosyalleşmek istediğinde ise para kazanamadığını belirtti. Tüm bu açıklamalar onun getir şirketi tarafından işten çıkarılmasına neden oldu. Getir kuryesi işten çıkarıldı ve büyük tartışma bu noktada başladı.

Adobe, Photoshop ve Illustrator’ı web uygulamasına getiriyor

Herkes şirketin ona haksızlık yaptığını düşünüyor. Ancak bazıları getir üniforması ile bu açıklamaları yapmasının doğru olmadığını söylüyor. Kısacası sosyal medya büyük bir tartışmanın içine girdi. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden konu ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting