Galaxy Z Fold 4 için kritik ayrıntı!

Samsung Galaxy Z Fold 2 satışını durdurdu

Samsung’un yeni nesil katlanabilir ekranlı telefonu ile ilgili bazı raporlar ortaya çıktı. Son raporlara göre Z Fold 4’te S-Pen bulunmayacak. İşte detaylar.

Galaxy Z Fold 4 için kritik ayrıntı! Bilindiği üzere Samsung’un Note serisi içerisinde dahili bir S Pen yuvası ile geliyordu. Yani kalemi bu yuvadan çıkartıp direkt olarak kullanabiliyordunuz. Fakat bu yıl Samsung kritik bir karar alarak Note serisini rafa kaldırdı. Bu durumun temel sebebi olarak S Pen desteğinin Z Fold serisine getirileceği neden gösterildi.

Fakat Z Fold serisi de içerisinde bir kalem yuvası bulunmadan satışa çıktı. Telefon S Pen’i destekliyor olmasına karşın üzerinde dahili bir yuva bulunmuyordu.

Bu yuvanın bir sonraki Fold modeliyle geleceğine olan inanç tamdı. Fakat bu da olmayacak gibi görünüyor. Çünkü ortaya çıkan son raporlar yeni Z Fold modelinde de S Pen yuvasının bulunmayacağına işaret ediyor.

Samsung Galaxy Z Fold 2 satışını durdurdu

Galaxy Z Fold 4 için kritik ayrıntı!

Sonuçta Z Fold modelinde S pen bulunmaması dünyanın sonu değil. Fakat S Pen yuvasını S22 Ultra modeli yerine Z Fold 4’e yerleştirmek çok daha mantıklı olacaktır.

Samsung’un Z Fold serisine S Pen yuvası eklememekte diretmesi biraz ilginç. Belki de henüz ellerinde bu teknoloji için yeterli done yoktur. Fakat dışarıdan bakılınca, Z Fold’a S Pen yuvası eklemek de öyle çok zor bir şey gibi görünmüyor.

Z Fold 4 ve Flip 4 hakkındaki ilk bilgiler ortaya çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir