Ana SayfaGenelGalaxy Z Flip için S Pen iddiaları güçleniyor

Galaxy Z Flip için S Pen iddiaları güçleniyor

Samsung, bu yılın sonlarına doğru iki yeni katlanabilir akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Bu cihazlar Buna Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 olacak. Bazı haberlere göre, Galaxy Z Fold 3 için S Pen için destek sunması bekleniyordu ve şimdi, ikincisinin de gelecekteki modelleri de S Pen ile beraber gelmesi bekleniyor.

Galaxy Z Flip için S Pen iddiaları güçleniyor

LetsGoDigital raporuna göre , Güney Koreli teknoloji devi geçtiğimiz günlerde Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisine (EUIPO) bu haftanın başlarında “Z Flip” adı için bir ticari marka başvurusunda bulundu. Bu ticari marka, ‘akıllı telefonlar, tabletler, koruyucu kapaklar; elektronik kalem; kapasitif kalem. ‘ Bu, belirli bir Galaxy Z Flip modelinin yakın gelecekte S Pen için destek sunabileceği anlamına geliyor.

Galaxy Z Flip için S Pen iddiaları güçleniyor

Şu an itibariyle, bu yılın sonlarında piyasaya çıkan Galaxy Z Flip 3’ün bu özellikle gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Yine de Galaxy Z Fold 3’ün S Pen kalemi ile gelmesi bekleniyor. Diğer bir deyişle, gelecekte kapaklı katlanır akıllı telefona kalem desteğinin eklendiğini görebiliriz, bu nedenle Galaxy Z Flip4 gibi bir modelin de bu özelliği olmasını bekleyebiliriz. Ancak, bu sadece bir söylenti, bu yüzden bu raporun kesin olduğunu söyleyemiyoruz ama kuvvetli bir ihtimal de olduğunu söyleyelim. S Pen, Samsung’un şirket içi teknolojisidir, bu nedenle teknolojinin katlanabilir cihaza istedikleri entegre ederek kullanıcılara sunabileceklerini hatırlatalım.

Xiaoxin Pad Plus Avrupa pazarında da olacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting