Ana SayfaGenelXiaoxin Pad Plus Avrupa pazarında da olacak

Xiaoxin Pad Plus Avrupa pazarında da olacak

Lenovo dün yaklaşmakta olan tableti Xiaoxin Pad Pro 2021’in bazı temel özelliklerini açıkladı. Ayrıca, amiral gemisi tablete kısmi bir bakış sağlayan bazı görüntüler de içeriyordu. Bugün, bu sefer diğer tableti Xiaoxin Pad Plus ‘ın başka bir basın sunumunu paylaştı.

Xiaoxin Pad Plus, Lenovo’ya göre pürüzsüz ve yumuşak bir yüzeye sahip olacak. Tablet, görüntüde çift tonlu bir kaplamayla beyaz renkte gösteriliyor, ancak bunun mevcut tek renk yolu olmaması ihtimali de var.

Görüntü ayrıca, tabletin çıkıntı yapan çift arka kameraya ve Dolby Atmos’a sahip olduğunu gösteriyor.

mmmm

Xiaoxin Pad Plus, Snapdragon 750G işlemciye güç veren orta sınıf bir tablet olacak. Lenovo, içindeki yonga ile ilgili bir soruya yanıt vererek yonga setini onayladı. Xiaoxin Pad Plus’ın 5G modeme sahip olması bekleniyor, ancak isteyenler için Wi-Fi çeşitleri de mevcut olacak.

Tabletin Lenovo Tab M10 5G olarak küresel pazarda da satılacak. Bunun nedeni, Tab M10 5G’nin model numarasının (TB-X607Z) Xiaoxin Pad Plus’ın (TB-J607Z) model numarasına benzer olmasıdır. Bununla birlikte, ilki , aynı zamanda bir 5G işlemci olan farklı bir işlemciye ( Snapdragon 690) sahip olacak .

Lenovo henüz yeni Xiaoxin Pad tabletleri için bir çıkış tarihini açıklamadı ve yeni Tab M10 5G’nin ne zaman tanıtılacağını da açıklamadı. Dolayısıyla Avrupa pazarında ne zaman göreceğimiz muamma.

Xiaomi ve Oppo yükselişte Huawei yine düşüşte

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting