Ana SayfaGundemGalaxy Tab 7.7 ’ye Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Geliyor!

Galaxy Tab 7.7 ’ye Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Geliyor!

Tablet bilgisayarların en büyük sorunlarından bir tanesi gelişen teknolojiye ayak uyduramamaları. Bunu sürekli güncelleme ile kapamaya çalışan Samsung rakiplerine göre farkını belli ediyor.

Eğer bir Tablet bilgisayar alacaksanız güncelleme konusunda iyi olan firmalardan birisini tercih etmelisiniz. Yüksekçe bir miktar ödeyeceğiniz cihazınızın 6 ay sonra eskimiş bir teknolojik ürün olmasını istemiyorsanız bu uyarıyı dikkate almalısınız. Samsung bu konuda rakiplerine göre bir hayli önde olan bir firma. Nerdeyse her ürününe güncelleme yapmaya çalışan firma arka tarafta bir yazılımcı ordusuyla çalışıyor. Son günlerinden en popüler konularından bir tanesi Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi. Bu güncelleme konusunda çok hassas olan Samsung nerdeyse tüm akıllı telefonlarını ve Tablet PC’lerini Android’in bu yeni ve güncel sürümüne taşıyarak kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor.Samsung-Galaxy-Tab-Jelly-Bean

Güncelleme sırası Galaxy Tab 7.7’de

Samsung’un uluslararası bir açıklaması olmasa da Samsung Tayvan’dan gelen bir haber Galaxy Tab 7.7 kullanıcılarını sevindirmeyi bildi. Gelen habere göre Samsung Galaxy Tab 7.7 (GT-P6800 / GT-P6810) modeline Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi yapmaya hazırlanıyor. Bu güncelleme sayesinde Tablet hem daha hızlı çalışacak hem de daha yeni özelliklere sahip olacak. Güncellemenin ne zaman çıkacağı konusunda ise henüz bir bilgi yok.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU