Ana SayfaDonanımSony Yeni Oyun Konsolu PlayStation 4’ü Xbox 720 Tanıtılana Kadar Tanıtmayacak!

Sony Yeni Oyun Konsolu PlayStation 4’ü Xbox 720 Tanıtılana Kadar Tanıtmayacak!

Geçtiğimiz hafta gelen haberlerde PlayStation 4 oyun konsolunun önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek E3 oyun fuarında tanıtılacağı söyleniyordu. Fakat bu tanıtım biraz daha bekleyebilir.

Sony ev Eğlencesi Başkan Yardımcısı Kaz Hirai verdiği bir röportajda yeni oyun konsolları Playstation 4’ü tanıtmak için biraz daha bekleyeceklerinin sinyalini verdi. “Neden önce tanıtalım” diyen Kaz Hirai, “görünüş ve özellikler açısından rakibinden iyiysen neden önce tanıtmak için çaba sarf edeceksin ki” diye sözlerine devam etti. İşte Kaz Hirai’nin bu sözleri Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 4’i Microsoft’un Xbox 720’sinden sonra tanıtacağı dedikodularının çıkmasına neden oldu.  playstation-4PlayStation 4 mü, Xbox 720 mi?

Sony ve Microsoft oyun konsolları savaşlarına çok yakın süre içerisinde yeniden başlayacak. Şimdiden kılıçlarını bileyen iki firma birbirine üstünlük sağlamak için elinden geleni yapıyor. Son olarak ürünü erken tanıtma savaşına giren firmalar, Sony’nin bu açıklamasının ardından bir süre daha durgun bekleyeceğe benziyor. Bakalım Sony ve Microsoft yeni oyun konsollarını E3 Oyun fuarında tanıtacak mı? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting