Ana SayfaHaberSamsung Galaxy Note 10.1 ve Galaxy Tab 2’ye Jelly Bean Güncellemesi Geleceğini...

Samsung Galaxy Note 10.1 ve Galaxy Tab 2’ye Jelly Bean Güncellemesi Geleceğini Doğruladı

Geçtiğimiz günlerde dedikodu olarak ortaya çıkan Galaxy Note 10.1 ve Galaxy Tab 2’ye Jelly Bean Güncellemesi Samsung tarafından onaylandı.

Samsung yaptığı açıklamada Galaxy Note 10.1 ve Galaxy Tab 2’ye Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesinin hazır olduğunu söyledi. Yalnız bu güncelleme iki ürünün de WiFİ versiyonları için geçerli LTE ve mobil bağlantı sahibi olan cihazlara güncelleme bir süre sonra yayınlanacak. Samsung bu yeni güncelleme ile Galaxy Note 10.1 ve Galaxy Tab Tablet PC’lerin performansının artacağı garantisi veriyor. Ürünlere gelecek yeni özelliklerin başında çoklu görüntüleme desteği ( iki uygulama aynı ekranda gözükebilecek) ve S-Pen’e getirilen yeni uygulama destekleri yer alıyor. Galaxy Note 10.1Samsung bazı bölgelerde bu güncellemeyi yayınladı ve cihazlara yüklenmeye başladı. Bazı ülkelerde ise yavaş yavaş yeni güncelleme cihazlara yüklenmeye başlayacak. Kullanıcılar istediklerinden WiFi veya internet bağlantıları üzerinden cihazlarına güncellemeyi yükleyebilecekleri gibi aynı zamanda Samsung’un Kies yazılımı üzerinden de cihazlarına güncelleme yapabilecekler. Şimdilik Türk kullanıcılarından güncellemelerle ilgili herhangi bir ses çıkmadı. Güncellemeler Türkiye’den yüklenmeye başlanınca detayları sizlerle paylaşacağız.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting